Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ha nem azt kapom amit...

Mi van ha nem azt kapom amit vártam utánvéttel?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy számítógépet várok, de néhány kő van benne. Mondhatom, hogy én azt márpedig nem fizetem ki?


Vagy mennyi időm van tanulmányozni a gépet ha az jött? Kipróbálhatom, hogy működik-e, vagy ilyenek?



2019. márc. 9. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ki nem fizeted, nem adják a kezedbe. Utána meg (ha "néhány kő van benne") már nem sok mindent tehetsz.(az eladó "fel fog szívódni", bizonyítékod meg nem lesz.)

Vásárlás előtt kell jól megnézni, kitől vásárol az ember.


Ha magánembertől veszel ilyen nagyobb értékű árut, érdemes személyes átvétellel/kipróbálással vásárolni.

Számítógépet leginkább a Hardverapró oldaláról érdemes, ott is a sok pozitív értékeléssel rendelkező embertől. És ha lehet (a megbízható eladók le is írják), próbagaranciával...


Ha cégtől veszed, ott kisebb a rizikó és általában gari is van rá. (viszont drágábban kapod ugyanazt a gépet)

2019. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!