Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Haza menjek vagy mit csináljak?

Haza menjek vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek,3 napja jöttem ki angliába és nem bírok itt lenni,nagyon rossz kedvem van. nem szeretem a helyet ennivalót is alig adnak.. de haza nem tudok menni illetve pénzem sincs a hazautra. otthon meg jol lebasznanak..na meg mindenki kirohogne..vagy bírjam ki egy félévig?

2019. márc. 10. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kezdet nehez...
2019. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

na meg minden csoda 3 napig tart

de ha már ott vagy, ne add fel

2019. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
3 nap bro? Nem vagy túl kitartó.
2019. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Menjél.
2019. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, elsőre mindenkinek ilyen, ezen mindannyian átesünk (talán egy két szerencsés kivétel van). Aztán majd belejössz. Hamar eltelik az a félév. Teljesen egyedül mentél ki? Nincs ott valaki, akivel haverkodhatnál? Úgy sokkal könnyebb lenne.
2019. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a teljes történet részletesen ? Eleinte 2 hétig pokol minden új meg eltérő . Pont félévet lenyomtam ostoba link meb kábszeresek között németbe , amiatt nem léptem mert fizettek és 3szor annyit kaptam havonta . Megszűnt voltmtartalékom új jó holmik olcsón aztán huss haza .
2019. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mit csinálsz ott? Ki ad enni alig? Valami bentlakásos munka?
2019. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hotel,pincer munka..
2019. márc. 12. 21:00
 9/11 anonim válasza:

Èn bentlakàsos bèbiszitternem jöttem Hollandiàba. Nagyon vàgytam haza az elejèn. A hollandok ebèdre kenyeret esznek, sőt egèsz nap csak esre 6kor meleget de jó kis adagot.

Kitartottam az elején, 1-2 hónap után jobb lett. Az eléje csak a nehèz. Azóta eltelt 7 èv ès mèg mindig itt vagyok, nagy kertes hàzat bèrlünk pàrommal. 2 cicànkat is kihoztuk. Ezidőalatt megtanultam hollandul közèpfokon 0-ról plusz az angolom is folyèkony lett. Szerintem maradj minimum 3 hónapot. Addig ha nem jobb esetleg menj, de biztos vagyok benne, hogy akkor màr maradni akarsz!

2019. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ki fogod bírni hidd el nekem ! Ha nem adnak enni hát menj el a boltba és vegyél magadnak ne mással foglalkozz. Mindig jön jobb. Én Németországba voltam kint. Szobalánynak pedig pincér akartam lenni. Mit meg nem adtam volna.De kibírtam. Ha 3 hónap után sem rázódsz bele hagyd .

De basszus kint vagy! Sokan irigyek lehetnek rád. Ismerkedj, foglald e magad ott is vannak jófej magyarok.

Sétálj ,meditálj , nézz filmet...

Ha hazajössz mi várna rád? Nem lenne egyből munkahelyed.

Kapnál 140 e ft ot. Kint legalább tanulod a nyelvet is, tapasztalatot szerzel.

Azért erősködök ennyire ,hogy maradj kint mivel én hazajöttem mert úgy éreztem többre vagyok képes.

Hát a faluba semmi munka itthon vagyok pénz nélkül és a többi . Vissza vágyom.

Várj egy kicsit mindenképp lesz ez jobb is.

2019. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!