Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elmegyek haverokkal bulizni...

Ha elmegyek haverokkal bulizni (amiről anyám tud, mármint hogy hol vagyok) de hiába mondja hogy haza menjek, csak később megyek, akkor tényleg intézetbe vitethet, csak ennyiért? 16/L

Figyelt kérdés
Mert tegnap később jöttem egy órával,mert ő már 9-kor hívott hogy jöjjek,de 2 órával később jöttem.Gondolom,milyen válaszokat kapok itt,hogy mit képzelek én magamról meg stb...De úgysem idegenek véleménye fog megváltoztani.A kérdés az,hogy azzal fenyegetett tegnap hogy ha még egyszer megcsinálom ezt,berak egy intézetbe.Csak ezért ezt tényleg megteheti?

2013. júl. 26. 22:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt is tudta,hogy nincs baj,írtam sms-t hogy később jövök,mielőtt írnátok hogy biztos azt hitte baj van.
2013. júl. 26. 22:57
 2/7 anonim ***** válasza:
16 évesen fasza. Remélem iszol is, mi sem szebb egy részeg pi csánál. Nem te tehetsz róla h elbasztak.
2013. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudod mit? Ehhez neked nem sok közöd,de igen,ittam már,viszont sosem voltam részeg.És nem ebből kéne eldöntened hogy elvagyok-e ba*szva,mert én is mondhatnám ennek a válasznak az alapján amit írtál,hogy te is mennyire elvagy b*szva.
2013. júl. 26. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Betehet intézetbe akkor is, ha úgy érzi, hogy nem tud téged megfelelően felnevelni. Nincs törvénybe foglalva, hogy mit kell tőled elviselnie.

Persze ezt egy szülő nehezen teszi meg, mert általában szereti a gyerekét... tényleg: te szereted őt?


Én azt tanácsolnám, hogy próbáld vele normálisan, emberi módon megbeszélni a dolgokat.

Ha erre nem vagy képes, akkor pedig egyértelmű, hogy hol van a helyed.

2013. júl. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éreztem hogy ez lesz a reakció. Te most ilyen hagyjál békén, nincs közöd az életemhez, azt csinálok amit akarok, lázadó kis ratyitallér vagy.
2013. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként végülis megbeszéltem anyámmal,elvagyok engedve,bizonyos barátaimmal,bármeddig.Amúgy oké,utolsó azt gondolsz,írsz amit szeretnél,de nem fogom ettől még a te véleményedtől rosszul érezni magam.
2013. aug. 3. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, úgy néz ki, hogy végül is korrekt megoldást találtatok.

Üdvözöllek a felnőttkor küszöbén!

2013. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!