Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen zsebkéseitek vannak?...

Milyen zsebkéseitek vannak? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok valami nagy zsebkés gyűjtő,de énis gyűjtödtem"Egy évig én igazábol nem vágni szerettem volna vele kemény dolgokat,csak pl:kötő,nejlón,és ien könyebb dolgokat,És direkt disznek gyűjtödten",Nekem nem az számitott hogy mien élle van és hogy,hogy vág hanem csak szép alaku legyen,és kézre illő azt csö.


Kb nekem olyan harminc darab késem van,de egyebeket is gyűjtök.


Pl:gázspréj,sokkoló,vipera,boxer,én nagyon nagy gyűjtő"vagyok,általában ezeket veszem meg,ezekből csakis a legjobb minőségűt.

2019. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én most veszek egy spyderco tenacioust 8.5cms penge. A gyakorlatban mennyire érvényesülnek a szabályok? Ha nem tudom hogy rajtakapnának mekkora bírságot kéne fizetnem?
2019. márc. 13. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ugy kapják meg nálad" akkor nagyjábol 100-és 150.000 ft.


Ha pl:megsebesitesz vele valakit,akkor börtönbűntetést,is kaphatsz ugy hogy ha erre sor kerűl akkor csak lábba,szurd meg mert.De a kés birtoklásáért ugy is felelőségre vonnak.


Ugy hogy csak ovatosan és csak hobbiból gyűjtögesd.


Önvédelemre lehet venni:Gázriasztó fegyvereket,gázspréjt,paprika spréjt.

2019. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Az hagyján, hogy bírságot varrnak rád, de elveszik (lefoglalják) a kést is.....
2019. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!