Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gesztenyepürés élményeitek...

Gesztenyepürés élményeitek vannak?

Figyelt kérdés

Tavaly télen egyik reggel úgy ébredtem hogy délután gesztenyepürét fogok enni. Nagyon kívántam és már évek óta nem ettem. Aznap délután vettem egy direkt jobb minőséget a püréből, mert hát az a biztos.

Vettem hozzá mogyorót, kesudiót. Csináltam csokipudingot, ami a pohár aljára ment, jött rá az összevillázott gesztenye, majd a darált mogyoró és kesudió, aztán a tetejére a tejszínhab.


Elkezdtem enni és a második kiskanál gesztenyepüré után ráharaptam valami keményre, szerencsére nem nyeltem le. Kivettem a számból egy jókora darab műanyag forgácsot, piros színű volt és nem lepett meg hogy találtam benne valamit. Általában mindenben találok oda nem illő darabokat. A péksüteményekben rendre hajat és egyéb maradványokat. Kenyérben eddig a réz drótcsomó a csúcs, ami majdnem lement.


Visszavittem az üzletbe a találatomat, de nem történt semmi, mert azt mondták hogy nem tehetnek róla, ez a csomagoló üzemben történt, úgyhogy nem tartozik rájuk és továbbítani se fogják a panaszt.

Ilyen egyszerű a dolog, ha lement volna és műtétre kerül sor, az se az ő ügyük.

Bánom már hogy annyiban hagytam ezt.


2019. márc. 14. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket a NÉBIH-nek kell jelenteni. Nem a boltnak..
2019. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most már ezt is tudom.
2019. márc. 14. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Átmenehetek hozzád gesztenyepürét enni? Én lemaradtam ott hogy csak tejszínhabbal egészítem ki...
2019. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!