Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Nektek is nèha beakad az oldal?

Estènkènt nèha feljàrok ide a gyakorira ès kalandozok az oldalon aztàn mindig előfordul,hogy beakad, tehàt egy kèrdèsnèl vagyok ès az ajanlottaknàl vagy az oldalon belül bàrhova kattintok, kb negyedèig tölti be a buffer mutatò. De ez szigorùan csak mobilon, több ez elötti kèszülèkemen is. Nàlatok előfordult màr ilyen?

márc. 15. 03:26  Privát üzenet  

A válaszok
Opera bongeszovel igen

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 15. 08:55 Privát üzenet
Ha nincs elég adatkereted, akkor előfordul.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 15. 10:39 Privát üzenet
TappancsMancs nevű felhasználó válasza:

Nekem meg magától elgördül és le kellett ragasszam szigetelőszalaggal.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 15. 16:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ez tetszett,igazán leleményes vagy! köszi a válaszokat, többször előfordult már,hogy passzolgatom a kérdéseket és x kérdés után, ahogy töltené be a következőt beakad fél/egy perce kb, már több telefonomon is, más más böngészővel. Pedig wifiről nyomatom jó sávszélességgel. Igazából csak kiváncsi voltam,hogy másnál is előfordul e ilyesmi :)

# 4/4Időpont márc. 15. 20:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mi lett volna, ha Luke csatlakozik Darth Vader-hez és át tér a sötét oldalra?
Instagrammon hogy lehet törölni oldalt?
A példaképemnek privát a twittere és szeretném bekövetni. Kérelmezzem a követést, mondván, hogy nincs vesztenivalóm?
Megszült a whatnext.eu?
Ask. Fm-en meg lehet különböztetni hogy melyik kérdés körkérdés, és melyik olyan amit csak nekem írtak?
Van meetuphoz hasonló oldal ahol magyarok szerveznek találkozókat különböző témában?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!