Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek van rossz élményetek...

Nektek van rossz élményetek az alkohollal kapcsolatban, Buli után hányingerem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazábol minden hétvégén elmegyek bulizni a barátaimmal,Egyik pohár után őntik a másikat,És nem részegednek meg,csak ha reggelig piálnak,de amikor én megiszok pár űveg sört akkor látszik rajtam,és ezzel nem is lenne baj,de nagyon szédűlök,és hányingerem van.


Bocsi ha egyszerre két kérdést"tedtem fel,De nagyon kiváncsi vagyok hogy nektek van-e rossz élményetek,És én mit tudnák tenni a hányinger ellen?


2019. márc. 15. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Irasod alapjan kb. 14 eves lehetsz, ugyhogy meg is van a megoldas: nem igyal egyaltalan.


Ha esetleg ennel idosebb vagy, akkor is rajohettel volna magadtol, hogy sok neked a 'par uveg' sor, tehat kevesebbet kene inni, nem annyit, amennyit a tobbiek, mert te nem birod az alkoholt.

2019. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bubuka508 ***** válasza:
A megoldás: ha nem bírod, ne igyál, más megoldás nincs. Az élményről annyit, hogy én kipróbáltam 16 éves koromban, milyen hatással van rám 2 deci rum, kólával keverve. Még akkor (1979-ben) lehetett igazi rumot kapni üzletekben is, nemcsak ezeket a mai hajléktalan-kutyulékokat. Megtudtam... azóta sem ittam annyit egyszerre, de még összesen se igen.
2019. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Van jópár kellemetlen élményem... talán a legrosszabb az volt, amikor egyszer kicsit többet ittam a kelleténél, hazamentem és a fürdőszobában elestem. Tudatomnál voltam, de az izmaim abszolút nem akartak engedelmeskedni az agyamnak. Csak vergődtem a földön. Alig tudtam bemászni az ágyba.

Megjegyzem, évek óta nem iszom. :)

2019. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csatrad ***** válasza:

a legegyszerubb a szoda vagy bubis asvanyviz.

idd az alkohollal keverve vagy elotte utanna kortyolgasd.

a szensavas viz segit eloszlatni az alkoholt az igy nem oszpontosul egy helyre ami a hanyingert kellt.

ugyanezen ok miatt a nagyobb feluleten hamarabb felszivodik a pia es kevesebbtol is berugsz.

A masik modszer, hogy aprobbakat kortyolsz es a szadban tartod ugy, hogy a nyelvedet felemeled, mert az nem szereti az alkoholt, de a szadban sokkal jobban felszivodik az alkohol mint masutt, persze nyeld le, de par masodpercig ott marad sokat szamit.

A harmadik tipp nem olyan jo. egyel elotte vagy utana zsiros kajat, ne olajosat. pl sajt, tej, vaj, stb.

2019. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jarok bulizni es soha nem is jartam. Hala a jo istennek.
2019. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1# és a te irásod alapján? Hasonlitsd össze a kettőt,


Az irasod alapjan 14 eves lehetsz?👏👏👏😂

2019. márc. 15. 20:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy köszönöm szépen srácok,17-éves fiú vagyok egyébként.Amikor társaságban vagyok akkor annyira nem kap el a hányás",De miután egyedűl vagyok,rögtön forog velem a világ.
2019. márc. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!