Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ügyfélkapun honnan tudom meg mi az azonosítóm?

Tudom a jelszavam, de már nem tudom mi volt az az azonosító, így nem tudok belépni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: azonosító, ügyfélkapu

márc. 16. 04:13  Privát üzenet  

A válaszok
Az okmányirodában kérhetsz időpontot az ügyintézéshez.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 16. 05:11 Privát üzenet
belapus nevű felhasználó válasza:

Hogy mostanában hogyan oldják meg, azt nem tudom, de anno, amikor nekem szükségem volt az Ügyfélkapura, akkor az ügyintézés során kaptam egy "Regisztrációs nyugta" nevű dokumentumot, amin rajta voltak - a felhasználási feltételek mellett - ezek az információk is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 16. 07:08 Privát üzenet

Igen, okmányirodában, NAV kirendeltségen, vagy kormányablakban kérheted ki, személyesen.

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 16. 08:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tulajdoni lap? Ha lekérem ügyfélkapun egy ingatlan tulajdoni lapját, akkor azt láthatja-e / tudomást szerezhet-e róla a tulajdonos?
Hogy lehet ügyfèlkapun keresztül új TAJ kàrtyàt igènyelni?
CO2 hegesztői minősítést szereztem kb 24 évvel ezelőtt. Az azonosítóm megvan. (számbeütő) Viszont a papírt nem találom. Ezt meg lehet a számbeütő alapján kérni valahol?
Ügyfélkapun keresztül lehet intézni halotti anyakönyvi bizonyítvány birtokában a holtigtartó haszonélvezeti jog törlését?
Ügyfélkapun, ha törlődött az e-mail, elkészültnek vehetem az adóbevallást?
Hogyan lehet ügyfélkapun meghatalmazást csatolni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!