Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani jó sorozatokat?

Tudtok mondani jó sorozatokat?

Figyelt kérdés

Az izgalmas,félelmetes,horror sorozatokat szeretem vagy akár még a kaland szerűeket is.

Jelenleg nézem a Walking Deadet de az már nevetséges szinten van szerintem. A Trónok Harcára még várok mert ugye ápril.25. lesz a premier. Az American Horror Story-t néztem de már nem bírt lekötni. 5.évad 1.részét csak félig néztem meg mert már nem nagyon érdekelt.



2019. márc. 16. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Az AHS antológia, így bármelyik évadot elkezdheted, mind más történet lesz, függetlenek egymástól. Ha az egyik nem tetszik, elkezdhetsz egy másikat*. Walking esetében ott a spin-off sorozata - Fear the Walking Dead -, én jobbnak tartom, mint az eredetit.


* A sorozatok a történet kifejtéséhez rendelkezésre álló idő miatt lassan szoktak indulni és felépülni, hiszen először be kell vezetni a történet előzményeit, alapszituációkat, karaktereket, és csak utána mélyül a történet. Ebből a szempontból rengeteg nagyon jó sorozat indulhat el lassan, és ha csak emiatt nem folytatod, lehet kimaradsz jó dolgokból. Én a trónok harca első részét legalább 4-5 részletben néztem meg, mert az első 20, 30, 40 perc is egyaránt untatott. Pedig a sorozat nem rossz, és nem az első rész alapján kell megítélni.

2019. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezeken gondolkodom:

-Vikingek

-Stranger Things

-X-akták (talán ez is)

-Fortitude

2019. márc. 16. 13:32
 3/6 anonim válasza:

The Haunting off hill house

Chilling Adventures of sabrina

The Umbrella Academy

Riverdale

The Magicians

the exorcist

Manifest

Bates Motel

Castle Rock

iZombie

santa clarita diet ("zombis" vígjáték szerű)

2019. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A walking dead az első 5.évadig volt jó sorozat... Néha úgy megtudott lepni azzal hogy belekezdett az elején a film közepébe.. Én is új sorozatot keresek!
2019. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Odaát (Supernatural) : ahogy telnek az évadok egyre jobb és jobb lesz,egyszerűen imádom, most is megy.
2019. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt is néztem de abbahagytam. Már valamiért nem bírt lekötni. De lehet elkezdem újranézni
2019. márc. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!