Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy cseréljem ki a helix piercingem?

9 hete szurattam a helixemet és még mindig érzékeny, ha ráfekszek, fáj. Szeretném kicserélni patkóra, de nem tudom hogyan. Az ékszer végén a bogyót tekerni, vagy húzni kell? Sehogy sem jön le. Vagy inkább menjek vissza a piercerhez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: helix, piercing

márc. 17. 19:46  Privát üzenet  

A válasz

Porcos piercingeknél hosszabb a gyógyulási idő, mivel ez még csak két és fél hónap, szerintem még várj vele egy kicsit.

Egyébként csavarni, ha az egyik oldalra nem megy, próbáld a másik irányba.

Remélem tudtam segíteni:)

22/L/piercer

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 18. 14:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Begyulladt helix fül piercingem mit tegyek?
Mit csináljak, ha vérzik a helix piercingem?
Normális, ha a helix piercingem folyton begyullad?
Már van egy Helix piercingem de inkább Industriált szeretnék. A Helixet fel lehet használni Industriálhoz?
Ha ma délután lett szúrva a helix piercingem fürödhetek ma este meleg vízben vagy valami? :s Nem lesz baja?
Helix piercingem be van gyulladva?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!