Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy"baràtnőm" aki mostanàban nagyon elhanyagol mint ha elfelejtette volna hogy létezek és engem ez nagyon zavar. Nem tudom hogy ezt,hogy mongyam el neki anélkül,hogy megbàntanàm.Szerintetek?

Valaki esetleg írna nekem a végeszakadt baràtsàggal kapcsolatban idézeteket?



2019. márc. 18. 17:04
 1/3 anonim válasza:
Hát a mondatból leszűrve egy lány vagy és nem egy férfit hanyagolja a barátnője. Én azt tudnám tanácsolni, hogy üljetek le komolyan beszélgetni ezzel a témával kapcsolatban és beszéljétek meg, hogy te úgy érzed, hogy hanyagol, és amennyiben elkezd tiltakozni, szép óvatosan fejtsd ki, hogy miért érzed így. Abban az esetben ha kicsit lelkizősebb tipusok vagytok, akkor ilyen játékos feladatokkal is megpróbálhatjátok összehozni a beszélgetést. Csak, hogy példával éljek, mondjuk vegyetek 1-1 lapot, és tekintsetek vissza a barátságra. Ez jó első feladatnak, aztán másodiknak pedig írjátok mit csináltatok a külön töltött időben. Haramadik feladatnak, térjetek ki a problémáitokra, hogy miért érzed úgy, hogy hanyagol és ennek mi lehet az oka az ő szemszögéből, hogy nem keresi a társaságodat. Ha ezzel megvagytok, negyedik feladatnak a levezetés vagy a megoldás, amiben a jövőre tekintve beszélitek meg a továbbiakat. Ez a feladatos körítés segít abban, hogy ne sértsd meg. Én a párommal szoktam ugyanezt csinálni ha nézeteltéréseink vannak, de nagyon sokat szokott segíteni. A módszer Szent Ignác (A jezsuita szerzetesrend alapítója) Lelkigyakorlatai alapján készült. Ne érezzétek cikinek, mert attól ez működik. Persze legyetek szabadok. Ha valahogy köríted neki, akkor kevésbé fog megsértődni.
2019. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csatrad ***** válasza:

elosszor probald kideriteni, hogy massal is ilyen e

ha csak veled akkor probalj rajonni mi valthatta ki

2019. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Első, a rendőrségi pszichológiai vizsgálatomnál nem volt ilyen feladat, nem hogy két barát között..

Nem kell ez a sok buta körítés, legyél erős, független nő és mond el neki hogy mi bánt. Akár úgy, ahogy azt Te leírtad a kérdésben. Ha van egy kis gógyija akkor ezzel megérti, és nem bántod meg.

Attól hogy pasija lett, az sem kizáró ok hogy levegőnek nézzen. Az én barátnőm is mikor velem van akkor nem is nagyon beszél mással, de ha nem akkor a barátnőivel van, ez amolyan egyensúly.

Tehát ne félj kimondani amit akarsz. Ha ez megbántja, talán nem is jelentettél neki annyit mint gondolnád.

2021. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!