Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik csinálják itt magyarország...

Kik csinálják itt magyarországon mindenfelé a napelem parkokat?

Figyelt kérdés
Néztem többfelé az országban egyre több napelem park van ,itt mifelénk a szomszéd város határában is hatalmas területen van akkor amerre mostanába jártam mindenfelé van hol kisebb hol nagyobb területen.Állítólag a mi városunkban is akarnak valamit magyaráztak valami vállalkozó csinálná,de kérdés mennyibe kerülhet egy ilyen napelem park gondolom több mint 100 millió forintba,erre gondolom nem sok vállalkozónak van pénze már úgy értem általánosabb vállalkozónak.És valamit esetleg érzékelünk majd ezen parkok beindulásával esetleg árakban vagy valami pozitív hozadéka lesz e vajon?

2019. márc. 18. 20:17
 1/1 csatrad ***** válasza:
lovation lovation location
2019. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!