Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet zöld színű szemem?

Hogyan lehet zöld színű szemem?

Figyelt kérdés
Anyumnak kék apukámnak pedig sötétbarna szeme van nekem mégis élénk zöld. Ez hogy lehetséges? A családból senkinek sincs rajtam kívűl zöld szeme én vagyok az egyedüli akinek ilyen színű lett? Valaki el tudná nekem magyarázni hogy ez hogy lehet vagy mitől van
2019. márc. 19. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert lehet hogy valamelyik távoli ősödnek zöld szeme volt és nálad valahogy előjött
2019. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Lehet hogy nem az az igazi apukád, akit annak hiszel.

Majd azt nézd meg, hogy a szomszédnak, postásnak, villanyóraleolvasónak nem-e zöld a szeme.

2019. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az apukám a vérszerinti apám ugyhogy utolsó válaszoló igencsak felejtős amit írsz :)
2019. márc. 20. 06:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A zöld szem több géntől függ, és neked így jött össze.
2019. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleimnek is barna, illetve kék szeme van, csak fordítva, mint nálad, és nekem is zöld lett úgy, hogy a jelenleg élő családtagjaim közül (beleértve az összes nagynénémet, a másodunokatestvéreimet) mindenkinek vagy barna, vagy kék szeme van.
2019. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Postásnak nem zöld, véletlenül?
2019. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!