Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az ismeretlen zúgó hang?

Mi ez az ismeretlen zúgó hang?

Figyelt kérdés
Falun lakok, már máskor is hallottam ezt, de tegnap óta elég sokszor. Rövid ideig tart, hasonló mint a fülzúgás, de nem a fülemben hallottam. Olyan érzés volt, mintha a ház felett szólna valami. Elég érdekes. Tavaly anyám is hallotta, meg én is, apám viszont nem. Akkor este hallottuk. De most nappal hallottam

2019. márc. 21. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Itt nem hallatszik.

Képet tudsz küldeni róla?

2019. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hangról? Úgy látom sokat ittál
2019. márc. 21. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló teljesen megfelelő választ adott erre a kérdésre.
2019. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mit fotózzak le okoskák?
2019. márc. 21. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező butulikám!

Ugyanolyan képtelenség, amit én kérek, mint az, hogy mi mondjuk meg, mit hallasz!

2019. márc. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy ti mondjátok meg, hanem, hogy ti hallottatok e már zúgó hangot nappal vagy este, amiről fogalmatok sem volt honnan jön, de abban biztosak voltatok, hogy nem a fületek zúg
2019. márc. 22. 11:06
 7/7 Ildikó3 válasza:
Nincs válasz a kérdésre, mert a hivatal nem vizsgálja ki, sajnos kevesebben hallják, mint nem hallják, és nem fogják elismerni, hogy napkollektor trafója, olajfúrás vagy bármi nem rendes szigetelés és technológia mellett történik, a pénzt meg lenyúlják. Mindenkinek ártalmas, de aki hallja, az előbb betegszik meg, világszerte sokan öngyilkosságba menekültek teljesen normális emberek, mert ezt a kínzást nem bírták tovább elviselni, én se bírom már, ősz óta hallani Szabadkán az én körzetemben. Távolabb már nagyon halk, nem zavaró, de nálam rezeg a föld alattam, amikor beerősödik, hullámszerűen erősödik és gyengül. Éjjel nem tudok aludni, pedig zenét játszatok fülhallgatón a fülembe, de éjjel egy-két óra körül vagy hajnal előtt mindig nagyon hangossá válik és nem lehet zene mellett se visszaaludni. Egyszerűen belehalok, és jót nevet rajtam a környezetem. Teljesen tehetetlen vagyok, minden fórumot megjártam, sikertelenül, még engem jelentettek be a rendőrségen erőszakosságért, zaklatásért, hogy követeltem erélyesen a kivizsgálását. Nem fogják elismerni a hibájukat, ez nyilvánvaló. Nekünk szerencsétleneknek annyi. Amikor nem túl hangos, akkor felerősített vízcsobogás, suhogása a vízesésnek, ilyen videók vannak a neten, ezt kell hallgatni, hogy kicsit kibírja az ember, de ma éjjel ezzel se tudtam aludni. Akinek van sok pénze, megveheti a quietOne fülhallgatót, ami a környezetben levő hangokat érzékeli és ezzel ellentétes hanghullámot bocsájt ki és ezzel kioltja a káros hangot, csak az a baj, hogy negyven hz alatt nem működik és a változó és hirtelen megszűnő és fellépő hangok ellen se igazán működik állítólag. Ez a kinti állandó forgalom vagy horkolás ellen lett kifejlesztve de kétszáz eu. Nagyon drága, neten kell fizetni és hat hétig utazik, Lengyelországban gyártják amit európában forgalmaznak. Ha valaki ki tudja próbálni érdekelne, hogy tényleg jó vagy nem, mert akkor ha jó erre a hullámzó hangra, megvenném ha drága is, de reszkírre nincs pénzem.
2021. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!