Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hipotetikusan ha nekem 471...

David997 kérdése:

Hipotetikusan ha nekem 471 pontom van, akkor mennyi az esélye annak, hogy felvesznek orvosi egyetemre? Elsősorban a Semmelweis egyetem érdekelne és utána a többi.

Figyelt kérdés

#Semmelweis-egyetem
2019. márc. 22. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
99.99%
2019. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Annyira nem értem az ilyen kérdéseket. Orvosi egyetemre készülsz, feltehetően nem vagy ostoba. És akkor megkérdezed, hogy 471 ponttal felvesznek-e? :D

Utánanéztél esetleg, hogy milyen ponthatárok voltak eddig? szerinted az előző évhez képest megemelnék 29 ponttal a ponthatárokat? Vagy hogy ne jutnál már be 471 ponttal? Kiégek

2019. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Másodiknak szól.

Hidd el hogy nem vagyok olyan típus hogy felvágjak. Néztem neten, de nem találtam semmi olyan, hogy mennyire jók a jók az orvosin.

Nehogy azt hidd hogy ezen a tré oldalon verem a valagam ilyen ponttal. Ez volt az utolsó oldal ahogy ki tudtam deríteni.

Ha úgy jött le nézd el. Láttam hogy sokan írtak ide de mind régi volt és láttam ott is ilyen kommentárt mint a masodiké. mondjuk megértem hogy felbasz...

Azért köszönöm a válaszokat :)

2019. márc. 24. 14:16
 4/14 anonim válasza:
44%
Felvi.hu-n fent van az összes eddigi ponthatár, mindenki tudja 😓
2019. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ídes f****m! Ennyire elmaradott népet. Nem értitek mit kérdeztem? Hát ilyen gyengeelméjű emberekkel csak itt lehet találkozni.

Tisztában vagyok vele hogy mennyi a ponthatar de mivel nem csak én jelentkezem így nem szorulok ki ha csak ennyi pontom van? Az lehet hogy én nem vagyok tisztában a felvételivel ez a lehetőslg lehetséges. De ha mittom én pl.: felvesznek 300 gyereket akkor ha annak mindnek jobb az eredménye mint nekem akkor nem szorulok ki? Vagy nincs ilyen? Ki elérte a pontot mehet? Én ilyen téren kérdeztem hát nem vagyok hibbant hogy tudjam a ponthatart. Így már vili?

2019. márc. 26. 12:14
 6/14 anonim válasza:
100%

Ha pl.300 gyereket vennének fel, akkor a ponthatár az, amit az utolsó (300.) elért, ha te a 301. lennél a jelentkezők pontjainak sorrendjében, akkor már nem jutnál be, mert 300-an már jobbat írtak.

Nyilván itt az is számít, hogy ki hanyadiknak jelölte meg az adott orvosit, mert sok embert mást jelöl meg elsőnek és oda őket már felveszik és így tolódik lejjebb a ponthatár.

Ez főleg vidéken jellemző folyamat, a SOTE-n azért magadabb a ponthatár, mert sokan jelölik meg elsőnek nagyon magas pontokkal, így az oda bekerülő 300 embernek átlagban magasabb pontja van.


De nyugodj meg ennyi ponttal bent vagy a Semmelweisen. 😊

2019. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

*ember

*magasabb

2019. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ídes f****m!", hogy tőled idézzek. Mekkora nagyképű sotés leszel. Szállj le a magas lóról, kérlek szépen! Még fel sem vettek, de már osztod a népet.

Amúgy értem amit mondasz, hogy miért kérdezed meg. Ha követed a ponthatárokat, akkor láthatod, hogy ilyen magasra nem fog ugrani. És oké, akár elméletben emelkedhetne is, de úgysem fog. Annyira sokan úgysem jelentkeznek és nem is írnak elég jó érettségit, hogy bekerüljenek plusz nem tudod mások sorrendjét. Nem fogsz kiszorulni, nagyon sok pontod van, tutira felvesznek.

De nem beszólásnak szánom, legyél alázatosabb. Az orvosi sajnos a fejébe száll az embernek amúgy is.

Üdv, egy negyedéves

2019. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én nem osztok senkit ki. A negyedik kommentelő stílusa felhúzott. Há mi volt az? Minek ugat ide ha nem a kérdésre válaszol? Amugy alazat van bennem de nem mindenki felé.

És köszönöm szépen az értelmes kommenteket amiket a végén kaptam. Ez valóban hasznos volt. Köszönöm

2019. márc. 26. 22:00
 10/14 anonim válasza:
84%

Negyedik vagyok. Miért nem azt kérdezed ami érdekel? 🤷🏻‍♀️ Mármint a kérdésedből nem volt világos mit szeretnél. Amúgy Sotés vagyon AOK-n, és azért ennél picit több logikára van szükség.

Egy negyedéves,

és ha tényleg 471 pontod lesz,

Jövőre tali

2019. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!