Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neten avagy otthon végezhető...

Neten avagy otthon végezhető munkát keresek!?

Figyelt kérdés

A férjem elhagyott, itt maradtam egyedül a 4 7 éves gyerekemmel, és 20 éves autista fiammal, sajnos autistát nem lehet egyedül hagyni,de ebből a pénzből nem jövünk ki.

Albérletben élünk rengeteg kiadás..

Igy kell megbízható netes munka


2019. márc. 27. 01:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A 4 jegyű kódosat csináltam. Átverés, soha nem fizetnek. Ugyanis, legalább 150$ értéket kell összehoznod. Reklám nézegetésből, minden reklám "nézése", illetve kód billentyűzése 1 cent. Tehát elég sok kódot kell beírnod, ami nem lenne baj, hiszen nem lehetetlen teljesíteni, DE nem elég, hogy minimum 150$-t hozzál össze, hanem még 40 embert kell behoznod ugyanebbe a kamu melóba. Ami egy bizonyos idő alatt lehetetlen, és ha az adott ideig nem leszel kész, elvész az addigi 150$ is.

Mellesleg én 200$ hoztam össze, de nem volt szívem még 40 embert becsapni. Nekik jó, mert amíg új vagy, minimum egyszer megnézel vagy 100 reklámot, termeled nekik a pénzt, de ebből a pénzből te igazából nem részesülsz, semmit nem látsz. Ha valaha is ebből bárkinek összejött pénze, az csak az elején lehetett. Az egész oldal, amire regisztrálni kell egy átverés. Ezért mondtam: jobb ha bele sem vágsz, mert csak vesztegeted az idődet.

2019. márc. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez akkor meg reklámcsalás.

Van olyan reklám, amire kattintás alapján fizetnek.

A reklámozó fizet, mint a katonatiszt - miközben olyanok kattintgatnak rá, akik nem hogy soha nem vásárolnak ilyet, de még nem is értik a reklámot.

Esetleg nem is látják.

2019. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ráadásul az a freemailes e-mail cím nem is jó, ami az atw-s weboldalon volt. Kíváncsiságból írtam nekik e-mailt és ez jött vissza:


A cím nem található

Üzenetét nem sikerült kézbesíteni, mert a(z) otthonimelo2007@freemail.hu cím nem található, vagy nem tud leveleket fogadni.

2019. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
Kamu az összes, nem létezik otthoni munka. Max akkor ha valami komoly végzettséged van. És akkor is melózni kell mint àllat csak otthon.
2019. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!