Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Huawei wear ID regisztráció utáni hitelesítő emailt miért nem kapom meg?

Van akinek hasonló problémája volt már? Kéne az ID az alkalmazáshoz, de egyszerűen nem küldi el az emailt regisztrálás után amiven hitelesíteni lehetne az accot, persze kiírja hogy elküldte, de nem, ha százszor kérek újat akkor sem... valaki hasonló probléma? :) Esetleg tanács? (sms-t szintén nem küldi el...)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Huawei, e-mail, alkalmazás, okosóra

márc. 30. 22:57  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
JÓFOGÁS fiókomba regisztráció ellenére már jó ideje nem tudok belépni. "Belépés" katt. Után "várakozni tilos" ikon jelenik meg. Mi a teendő?
Honnan tudhatom, hogy melyik címemre regisztráltam a bankkártyámat?
Mire Jó a horgászkártya?
Valaki regisztrálni? Nekem nem megy
Regisztráció nélkül rendeltem Aliexpressről?
Wolf Quest multiplayere hogy lehet regisztrálni? Vagyis jó jó regisztráltam az oldalon de nem küldött hitelesitő e-mailt.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!