Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idén lesz havazás?

Idén lesz havazás?

Figyelt kérdés
Ha lesz, akkor kb. mikortól?
2008. nov. 10. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lesz:) én valami olyansmit olvastam hogy kb két hét múlva...előszőr jön egy kis csapadék aztán fokozatosan átmegy havazásba...(mondjuk ez annyira biztos, mint az hogyha vörös az ég alja szél lesz...)

remélem ropogó havas karácsonyunk lesz:)

2008. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti lesz hó,fehérkarácsonyt jósoltak az időjósok,remélem bejön,nagyon szép lenne!!!
2008. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam! :) Csak mert sok helyről hallani, hogy a felmelegedés miatt egyre ritkábban, illetve egyre kevesebb hó lesz.
2008. nov. 10. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár kezd egyre hidegebb lenni, remélem hó is lesz :)
2008. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, lesz! Szeretnénk síelni menni!
2008. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Én jobb szeretném, ah nem lenne, illetve legyen, de csak a téliszünet kezdetével, ugyanis nem szeretnék nagyokat taknyolni reggelenként.
2008. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy lesz,én Svàjcban élek,ez nincs messze Magyar orszàgtol,és én màr multhéten làttam havat!!!!!!!

Igaz itt sok a hegy,magasabban vagyunk,de ez azt jelenti hogy hamarosan lent is elér mindenkit a ho!

Szeretném ha szép havas karàcsonyunk lenne:))))))))9

2008. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!