Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni az ügyfélkapumba?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Ettől azért bővebben kifejthetnéd hogy mit tapasztalsz. Az ügyfélkapus jelszavak 2 évig érvényesek, így ha az elmúlt 2 évben nem léptél be, a jelszó lejárt:

[link]

2019. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezeken az elérhetőségeken érdeklődhetsz:

[link]


Telefon, chat, email

2019. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt irja küld valamilyen értesítőt mielőtt lejár a jelszó, én nem kaptam hogy adjak meg új jelszót. Két év biztosan nem telt el az előző bejelentkezésem óta mert a tavalyi adóbevallàsomat ügyfélkapunk keresztül fogadtam el. Mindenesetre ma bemegyek, hàtha tudnak segíteni.
2019. ápr. 1. 14:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen hibát ír ki?

Nekem múlt héten csak annyit írt, hogy sikertelen azonosítás. Használom rendszeresen, úgyhogy gondoltam, hogy nem jelszó gond. Megpróbáltam egy óra múlva és akkor jó volt. Biztosan valami túlterheltség volt.

2019. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozz kicsit később us, lehet túlterhelt, vagy ideiglenes technikai hiba. Nálam későbbi próbálkozás be szokott jönni.


A másik amu szokott segíteni, hogy a megszokott internet böngésző helyett másikban próbáltam. Firefoxon nem sikerült, Edge-ben és Chrome-ban pedig sikerült.

2019. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha túl sokat próbálkozol eredménytelenül, zárolják a fiókodat.

Kormányablakban simán pár perc alatt kapsz új jelszót.

Én is így jártam nemrég. Lejárt 2 éves jelszót megújítva azonnal működött, pár hónap után már nem. A jelszóváltoztatás sem ment. Maradt a kormányablak.

2019. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A saját nevemmel es azzal a jelszóval amivel egy csomószor próbáltam, egyszercsak beengedett. Szóval nem tudom mi lehetett, de a lenyeg hogy megoldódott.
2019. ápr. 2. 20:58
 8/9 anonim válasza:
En is igy jartam . Azt uzennem az informatikus uraknak hogy aki nem tu d arabusul ne beszeljen arabusul . Teljesen felesleges ez jelszo megujitgatas .menjek be , csak az a bibi hogy nem szeretek a varosban maszkalni . Meg beteg is vagyok . Szintiszta szivatas. Ez van avizmuveknel is. Termeszetesen en vagyok a hibas . Az egesz oka hogy mindent direkt meg ehezit az allambacsi .
2022. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mas volt . A gep a nev elso karakteret nagyra valtotta es ezt mar a kapu nem fogadta el . Kesobb viszont jott a gubanc . A szuf rengeteg felesleges adatot kert be es az intezmeny adatait mar nem engedte beadni . Hirtelen kiadott egy hibauzenetet. Egyszerubb lenne ha kiadnanak a betegeknek berleteket az adott korhazakra . Ez a digitalis katyvasz egyre jobban szivatja az embereket . Kedvenc idezetem Az oop legalabb akkora szelhamossag mint a mesterseges inteligencia . Egyszeruen nagyon hibas minden bankok , vizmuvek , okostelefonok , tabletek , ugyfelkapu .
2022. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!