Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A berleti dijjat ugyan ugy...

A berleti dijjat ugyan ugy fizetnem kell?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy levelet a Nemzeti Eszközkezelö Zrt. -töl, amiben felajanlanak 3 fele lehetöseget hogy hogyan is szeretném tovabb ezt az egeszet.

En ugy ertelmeztem hogy a reszletfizetésnél a havonta fizetett berleti dijjat, es az ugyan olyan összegü törlesztö részletet is fizetnem kell. Tehát nem csak a reszletfizetest de a berleti dijjat meg 20 evig ( ennyi a futamideje) fizetnem kell? Köszönöm a válaszokat!



#részletfizetés #Nemzeti eszköz kezelö zrt
2019. ápr. 1. 17:02
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:
Nézd meg a szerződésedben mi van, ha abban csak bérleti díj van, vagy csak részletfizetés, ekkor elég csak az egyiket. De így én pl. nem tudom az milyen szerződés és milyen konstrukció, és egyáltalán mi az.
2019. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!