Vegan sandwich?

Figyelt kérdés

Vegannok, ti mit tesztek egy sandwich-be?😁

Nem rosszindulatból de nem tudom elképzelni ezt...


2019. ápr. 4. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Sosem kostoltam, most találtam ki:

Babos, kukoricás, paprikás kence tökkel és kígyó uborkával.

2019. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:

Mindent, amit más is, csak húst nem.


Mondjuk én leginkább úgy szeretem a szendvicset, hogy két rántott hús közé teszek még egy rántott húst, de hát ez én vagyok.


Van, aki csak melegvérű állat húsát nem eszi meg. Ő pl. tud tonhalas szendvicset csinálni, meg mindent amit lentebb leírok.


Van, aki halat sem eszik, de eszik állati eredetű ételeket, sajtot, tojást. Nyilván ezerféle sajtból ezerféle sajtos szendvicset lehet készíteni. A főt tojás, de akár még a tükörtojás is jó alapanyag, meg hát ugye a tojáskrém. A túró is jó alapanyag (pl. kőrözött).


Van, aki viszont ilyet sem eszik, ő is ezerféle dologból tud szendvicset csinálni, paradicsom, paprika, saláta, retek, uborka, hagyma, ízesítésnek ott a torma, az olajbogyó… Hadd ne soroljam fel kvázi az összes zöldséget. De különböző krémek is szóba jöhetnek, brokkolikrém, padlizsánkrém. Esetleg szójakészítmények is szóba jöhetnek, szójavirsli, szójaakármi. Vagy lehet egészen sajtszerű krémet kreálni pl. krumpliból és répából.


Meg persze ott vannak még az édes szendvicsek, mint pl. a lekváros, mézes, vagy a nutellás szendvics.

2019. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!