Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bereped az ablak az albérle...

Ha bereped az ablak az albérletben kvülről, kifizettetheti velem?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon rosszindulatú a tulaj, iszonyatosan sunyi, pénzéhez és biztos vagyok benne, hogy nem normális. A múltkor berepedt az ablakom pedig nem tettem vele semmit. Még azt is el tudom képzelni, hogy a tulaj tette, hogy pénzt csalhasson ki belőlem.Nagyon régi, üveg ablakok, panel lakásban. Ha nem tudja bizonyítani, hogy én csináltam akkor kifizettetheti? Jegyzőkönyv nem lett iratva a lakás állapotáról.
2019. ápr. 6. 13:57
 1/1 Tak ***** válasza:

Esetleírásod szerint simán ki akarja fizettetni veled.


Az lehetne a mentsvárad,ha lenne lakásbiztosítása a tulajnak,és üvegkárra is szólna.

Nyilván az ő tulajdona,ő biztosítja a technikai feltételeket az albérlethez,az állagmegóvásért meg te felelsz,azt meg váltig állítani fogja,hogy amikor beköltöztél,még nem volt berepedve az üveg.

Mivel ott laksz,kell az albérlet,és nem akarsz balhét sem,aminek úgyis vagy fizetés vagy költözés lenne a vége,így a legjobb az lenne,ha közösen vállalnátok a csere árát.Mivel előre egyezkedés nem volt,hogy mikor mire ki fizet,így ez a leg optimálisabb megoldás.Mire haza értél,be volt repedve.

2019. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!