Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha bereped az ablak az albérletben kvülről, kifizettetheti velem?

Nagyon-nagyon rosszindulatú a tulaj, iszonyatosan sunyi, pénzéhez és biztos vagyok benne, hogy nem normális. A múltkor berepedt az ablakom pedig nem tettem vele semmit. Még azt is el tudom képzelni, hogy a tulaj tette, hogy pénzt csalhasson ki belőlem.Nagyon régi, üveg ablakok, panel lakásban. Ha nem tudja bizonyítani, hogy én csináltam akkor kifizettetheti? Jegyzőkönyv nem lett iratva a lakás állapotáról.

ápr. 6. 13:57  Privát üzenet  

A válasz
Tak nevű felhasználó válasza:

Esetleírásod szerint simán ki akarja fizettetni veled.

Az lehetne a mentsvárad,ha lenne lakásbiztosítása a tulajnak,és üvegkárra is szólna.

Nyilván az ő tulajdona,ő biztosítja a technikai feltételeket az albérlethez,az állagmegóvásért meg te felelsz,azt meg váltig állítani fogja,hogy amikor beköltöztél,még nem volt berepedve az üveg.

Mivel ott laksz,kell az albérlet,és nem akarsz balhét sem,aminek úgyis vagy fizetés vagy költözés lenne a vége,így a legjobb az lenne,ha közösen vállalnátok a csere árát.Mivel előre egyezkedés nem volt,hogy mikor mire ki fizet,így ez a leg optimálisabb megoldás.Mire haza értél,be volt repedve.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 6. 15:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől repedhet meg az ablak?
Rallys autókon hogs hivjak azt a kis ablakot ami az 1. két ajtón van?
Az egyik ablak-nyílászáróm zárja meghibásodott és egy pár vállalkozót felhívtam senki nem vállal javítást. Mi lehet a teendőm kihez lehet fordulni. Egy kisszobai ablakról van szó...
League of Legendsben amikor az egyik barátommal játszani akartam megjelent egy kis ablak egy ilyen kis telefon jellel. Mi lehet az? Hogy lehet kikapcsolni? Most tökre félek hogy...
Ez melyik alkalmazás?
Parapetes gázkonvektor használatakor tényleg nem szabad kinyitni az ablakot ami alatt a kivezető nyílás van mert a szén-monoxid vissza áramolhat a lakásba az ablakon?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!