Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan működik egy szellem...

Hogyan működik egy szellem abc? (ouija)

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy kell használni, mik a szabáklyok (ha vannak), és hogy hol lehet kapni.

2019. ápr. 7. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy működik, hogy te megadod az engedélyt a többnyire gonosz erőknek ahhoz, hogy hatalmuk legyen az életed/gondolataid felett eme ártatlannak tűnő "játékkal".


A fő szabály az, hogy SOHA ne használj ilyen táblát és hasonlóakat!


Könnyen beszerezhető és ha nagyon rosszat akarsz magadnak, akkor nem gond a megvásárlása.


Jó "szórakozást"!


(Én csak remélem, hogy szerencséd lesz, és nem fog "működni", tudod nem jó olyan erőkkel szórakozni, amelyek felett nincs hatalmad és nem tudod a következményeket kontrollálni....)

2019. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Még csak annyi érdekelne, hogy hogy értetted azt hogy "engedélyezni" a szellemnek valamit, és hogy Magyarországon lehet ilyet kapni.
2019. ápr. 7. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, minden ilyen okkult dolog egy meghívás, egy engedély arra, hogy a rossz szellemek/démonok végre be tudjanak törni hozzád, az elmédbe, a fizikai világodba és a céljuk mindig közös: meggyötörni, tönkretenni, elpusztítani az embert.


Rengeteg horrorfilm készült már a quija-tábla kapcsán és sokan csak kitalációnak gondolják, pedig mindegyik film valós eseményeken és alapokon nyugszik.


Az a lényegük, hogy először jónak, szórakoztatónak, barátnak állítják be magukat, aztán jön a feketeleves....


Ismétlem: KOMOLYAN TARTSD MAGAD TÁVOL az ilyen eszközöktől, ami még beavatottak számára is halállal végződhet!


Én betiltanám az ilyen "játékszerek" forgalmazását, mert olyan erőkkel akarsz incselkedni, melyekről fogalmad sincs, ne kísértsd a gonoszt!

2019. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Nincsenek szellemek. A szellem,amivel beszélgetsz, az a tudatalattid.
2019. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek az 1-essel és a 3-massal. Ki se akard próbálni. Főleg ha még annyit sem tudsz, mit jelent meghívni a szellemeket, illetve hogyan kell, akkor pláne nem kéne.

Elég szomorú dolog egyébként, hogy a legtöbb helyen, ahol kapni lehet, egyszerű szórakozást nyújtó társasjátékként árulják, pedig kruvára nem az. És még egy-két játékszabály is megtalálható hozzá a neten bzameg!!! Viszont ehhez gyorsan hozzátenném kérdező, hogy azokat meg pláne ne használd ouia táblához, mert orjási fáságokat írnak!!!


És még annyi 3-mas, hogy nem quia tábla, ahogy sokan hejtelenül írják, hanem OUIA tábla.

2019. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én ezzel kapcsolatban még azt is olvastam, hogy nagyon sokat tud segíteni ha van nálad egy biblia szellemidézés közben.

Ez igaz?

2019. ápr. 9. 07:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem,mert szellemek nem léteznek.
2019. ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát #1, #3 úgy látszik a falnak beszélünk.
2019. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem mostani kérdés, de nemrég tudtam meg, hogy az egyik ősöm ebben halt meg vagyis ettől. Később találtak meg sok írást ahol arról mesélt, hogy kínozza őt a gonosz stb.
2022. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!