Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Aki felnőttként változtatta meg a keresztnevét vagy vett fel esetleg második keresztnevet, hogyan fogadta a család, ismerősök?

Volt-e esetleg aki ellenezte, vagy negatív megjegyzéseket tett?

22/Nő

ápr. 7. 21:00  Privát üzenet  

A válasz
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Ugyan én nem változtattam nevet, de ha így is lett volna, és a családnak nem tetszene, akkor sem törődnék vele. Elvégre valami indokom csak van, ha megváltoztatom a nevem, mivel számomra jobb lesz a komfortzónám, a közérzetem. Aki pedig ezt nem tudja se elfogadni, se tolerálni, az tehet egy szívességet. De ez csak az én véleményem.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 8. 08:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nőcsábász apam ezt örökölhetem tole? Egyébként az egész család nőcsábász papam meg dédi papam is az volt azt mondja apam full apam vagyok de én nem nagyon uzom a lányokat:/.
Melyik az a film, ami egy régi vígjáték, és arról szól hogy egy család csinál egy atombunkert, ami valamiért becsukodik és 30 évre be zárva maradnak?
Kertes ház bérlése egy napra?
Az lenne a kerdesem hogy mi kell ahoz h otthon tudjak kisgyerekeket quadoztatni?
A magyarok, miért használnak olyan kevés keresztnevet?
Az angol királyi család milyen keresztnevet visel? Hogy vannak anyakönyvezve?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!