Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Smokee20 nevű felhasználó kérdése:

Mit jelenthet az hogy ha álmomban levágják a hajamat?

Az álmomban nagy hajam van és 1 ismeretlen fodrász vágja le az álmomban is és a valóság ban is fekete a hajszinem csak a valóság ban egészen rövid a hajam az álmomban meg hosszú. Valaki segítsen

Keress kérdéseket hasonló témákban: álom, álmokjelentések, haj, hajvágás, fodrász

ápr. 9. 13:38  Privát üzenet  

A válaszok
Ez igen kombinált dolog de azért megpróbálok segíteni. Valószínűleg ez az álom azt jelenti hogy nemtudom. Nem kell aggódnod semmi baj nincs azzal ha az ember álmodik.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 9. 15:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sokan mondtak nekem dolgokat erröl de mindenki mást mondott én meg persze babonás vagyok ugy hogy hiszek de ha azt momdod hogy semmi akkor lehet

# 2/5Időpont ápr. 9. 18:03 Privát üzenet
A hosszú haj érzékiséget és nőiességet, viszont a hajvágás már valamiféle veszteséget jelent.

A válaszíró 97%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 9. 21:30 Privát üzenet
Villám Tibor nevű felhasználó válasza:

Álmos könyvben találsz leírást.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 11. 09:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

# 5/5Időpont máj. 14. 13:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent a 14-es szám az álmomban?
Álmomban nagyon sokszor smároltam már lanyokkal miert?
Álmomban üzit kaptam a kiszemeltemtől messengeren (még sose beszéltünk) ez jelenthet valamit?
Álmomban látom magam ahogy alszok nem tudok mozogni és fáj a bal oldalam mikor mozogni probálok és ez mind álmomban történik nem értem az okát igazábol nem nagyon érdekelt de ez...
Mit jelent, ha álmomban levágják a bal kezemet, aztán pedig visszavarrják, és jobb mint újkorában?
Egy megszállt ember visszatérően beszél hozzám álmomban, ez mit jelent?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!