Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kéri ezt...

Szerintetek miért kéri ezt tőllemyés miért mondja ezt?

Figyelt kérdés
Az eggyik ex barátom szokott,néha ìrni egy közösségi,oldalon.De mostanában azt mondja hogy,lehet jobb lenne ha nem ìrna és ha le tiltanám mert,nem bįrja ki,hogy ne įrjon.Az is tény hogy nem vagyok egyedül álló,más viszont nincs köztünk az exxel csak a komunikáció,amennyire meg tudott,maradni de nem tudom miért momd ilyeneket hogy jobb lenne ha le tiltanám.
2019. ápr. 9. 16:49
 1/1 anonim válasza:

Részletek híjján nem biztos hogy jól gondolom de hasonló volt nekem is az ex barátommal.

Ha ő az aki szakított és ennek ellenére ír rád akkor már megbánta, de nem úgy hogy te vagy a nagy szerelem hanem csak a szimpla önzősége miatt. (Mindig az első gondolat az igazi és válós szóval ha már valaki szakított onnan nincs visszaút bárki bármit mond. Persze vannak ritka kivételek)


Egyszerűen rád akarja rakni a felelősséget, hogy te tiltsd le "mert ő gyenge hozzá " így mindenképp te leszel a hibás a megromlott viszony miatt.

2019. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!