Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bemutatkozni kinek kene eloszor?

Bemutatkozni kinek kene eloszor?

Figyelt kérdés
Tehat ha egy tarsashazba koltozol, ahol tobben laknak, az ujnak kene bemutatkozni?

2019. ápr. 11. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Az újnak.
2019. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Kinek? Nem szokás végigjárni az egész lépcsőházat. Csak az azonos emeleten lakókkal mutatkoztunk be. Még költözés előtt, amikor jártam oda intézkedni.

Nem néztem hivatalosan, hogy kinek kell bemutatkozni. Én mondtam, hogy én leszek az új lakó, amikor összefutottunk. Ők meg nyújtották a kezüket és bemutatkoztunk.

Szóval csak természetesen.

2019. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelmű, hogy az új lakónak kell bemutatkoznia.
2019. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első dolgod, hogy a közös képviselőt megkeresed, és bemutatkozol neki, hogy te vagy az x szint x lakás új lakója. Ezt követően, legalább a közvetlen szomszédoknak illik bemutatkozni, hogy én vagyok az új szomszéd. Majd, ahogy újabb emberekkel találkozol, Neked illik bemutatkozni.

Azonban mára ezekre a illendőségi úgymond szabályokra messze nagy ívben tesznek rá az emberek.

2019. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Aki jön, az mondjon jónapotot, ahogy Dobó István mondta a törökre.

Kampányszerűen senkinek nem mutatkoznék, de akivel jártamban-keltemben találkoznék, annak bemutatkoznék.

2019. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem mutatkoztunk be, amikor egy panelba költöztünk. Később, ahogy járkáltunk le-fel a lépcsőn, így sikerült néhány szomszéddal jóban lenni. Persze csak 1-2, mivel a többi had ne mondjam milyen. :'D
2019. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!