Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elsősorban azokhoz fordulnék,...

Elsősorban azokhoz fordulnék, akik átestek már hasonló fogyáson, amilyenen én is szeretnék. Nem várom hogy gyorsan fogyjak, inkább a hatékonyságra fektetném a hangsúlyt. Ti mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 173 cm, kb.82 kg. Nem tartom magamat molettnek, csak van rajtam némi felesleg amit szeretnék leadni. Erős csontozatú vagyok,az izomzatom is a helyén van, nem szeretnék 60kg alá leesni. Szeretnék természetes módon leadni kb. 15 kilót. Ha valakinek esetleg van némi tapasztalata, örülnék ha megosztaná velem, a válaszokat előre is köszönöm!

2019. ápr. 11. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Dietetikussal vedd fel a kapcsolatot. Facebook-on is vannak olyan dietetikusok, akik megosztogatják a javaslataikat.


Pl ismerek olyat, akinek a jelmondata, hogy nincs olyan, hogy valamiről lemondunk, még a diéta kedvéért - helyette megtanulhatjuk az egészséges változatát elkészíteni.


Illetve a cél, hogy maga az egész folyamat egy életmód váltás legyen; ergo ugyanúgy odafigyelj az étkezésre és egészségesen élj diéta után, ne jojó effektusba kezdj.


Az egészséges fogyás heti fél és 1 kg közé esik, ezt kell szem előtt tartanod legfőképp.


Szóval, először is ezt javaslom, hogy Facebook-on keress rá Dietetikusok lapjaira, kicsit nézegesd át, hogy miket írnak.


Utána én a helyedben szépen összeírnám, hogy melyik nap hány órakkor mit ettem, mennyit mozogtam, hasonlók (egy héten át) és bemutatnám dietetikusnak; ő el tudja mindani, mit, mivel helyettesíts, hogy a fogyás és az ideális testsőly fenntartása megtörténjen.

2019. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!