Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek a Bepanthenhez...

Ismertek a Bepanthenhez hasonló, zsíros, kenőcs állagú popsikrémet, ami hatékonyságra ugyanolyan, csak kicsit gazdaságosabb áron?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Gyógyszertári popsikrém. Messze a legjobb.
2017. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a biolát használjuk, egyébként nem sűrű, de nem is kell, hogy az legyen, ha jobb minőségű vegyszermentes törlökendöt használsz, vagy egyszerűen vizes vattát akkor nem pirosodik ki a bőre, csak fürdés után kenem popsikrémmel, nem kell minden alkalommal.
2017. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Bizony, a gyógyszertári popsikrém a legjobb! Receptre kb. egy ezres, és nekünk két hónapig elég.

Soha nem volt piros a popsija egyik gyereknek se.

2017. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Neogarnormon? Nem tudom milyen árban van, de az is nagyon jó.
2017. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos nem, mindig kiseleteztem hatha van jo ami olcsobb,de mindig ego voros lesz a bore. Az elso gyerekem akarmit birt,ha nem kentuk azzal sem volt baj,de a kicsinek 18 honapja veszem ezt a kremet semmi mast nem bir a bore...
2017. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Max. a gyógyszertári. A Bepanthen-Neogranormon-Sudocrem hármasból a Bepanthen az egyetlen, amiben sincs se tartósítószer, se parfüm, se színezék. Szóval lehet, h a Neogranormon olcsóbb, de ha fontos, h mit kensz a babádra, nem ajánlom.
2017. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
A gyógyszertári meg alkohollal van tele, szanaszét szárítja a bőrét... Ne ezen spórolj, kérdező! :)
2017. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Mi tégelyes neogranormont használtunk a kicsi 1200,- a nagy 1900,-. Most sudocremet használunk nagy tégely 3400,-. Patikait nem szerettem mert 1* a pampers popsitörlőtől vörös kiütéses volt a feneke hiába is kentem a patikaival. Neogranormon elmulasztotta 3 nap alatt.
2017. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Tégelyes neogranormon, ahogy az előttem szóló is írta.
2017. okt. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

A mi mostani védőnőnk korábban sudocremes orvoslátogató volt (és osztálytársam eü szakközépben). Se a sudot, se a neogranormont, se a bepanthen kenőcsöt nem javasolja, meg a gyerekorvos se.

Gyógyszertári a-vitaminos, ha baj van, bepanthen plus krém.

A krém a kenőcsökkel ellentétben nem zsíros, hanem vizes, szellőzik alatta a bőr, és gyengédebben lehet pelenkázáskor eltávolítani, mint a zsíros ragacsokat. Ami komoly szempont, ha kicsi bőre amúgy is bajos és fáj...

2017. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!