Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy feltettél...

Volt már olyan, hogy feltettél itt egy kérdést és a kapott válaszok alapján döntöttél róla? Ha igen, akkor mi volt az?

Figyelt kérdés
Engem egyszer sikerült lebeszélni itt egy adott kutyafajtáról, amit utólag nem is bántam meg, lett egy cuki menhelyes kutyánk. De nagyobb horderejű dolgokban biztos nem hagynám, hogy netes emberkék befolyásoljanak. Például sok olyan kérdést látok szakitsak-e... Sosem szakítanék azért, mert azt tanácsolja egy arc nélküli idegen vagy akár kettő 😀
2019. ápr. 12. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen kérdést tettem itt fel, nem érkezett válasz. A kérdés az volt, hogy egy (engedéllyel készült) hangfelvétel alapján mi a dal címe és ki az eredeti előadó. Végül a felvételen hallható, a feldolgozást előadó személy válaszolta meg, máshol.
2019. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt több is. Egybehangzó véleményekkel beszéltek le róla láthatóan szakemberek (otthon felújításával kapcsolatos ötlet volt).
2019. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Habár nem teljesen a válaszok alapján döntöttem, de nagyban befolyásoltak egy párkapcsolati kérdésben.
2019. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, már több alkalommal is. Az egyik - már régebben volt - német nyelvtannal kapcsolatos kérdés volt. A válaszadók között rátaláltam egy igazi "szakértőre", aki utána még privátban is segítségemre volt.

Másik autóval kapcsolatos kérdésben igen profi válaszokat kaptam, és útmutatásuk szerint jártam el, maximális eredménnyel.

2019. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!