Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Március 24. -én lejárt az...

Slapec19 kérdése:

Március 24. -én lejárt az autóm műszakija. Németországban vagyok vele. Hogy tudnám hazavinni műszakira?

Figyelt kérdés
Lehet kérni Németországban magyar tendszámos autóra valami útvonalengedélyt, vagy valami vizsgabázis által kiállított engedélyt vagy meghosszabbítást? Magyarországon tudom, hogy lehet, de az csak Magyarországon érvényes. Trélerezni nem akarok, valahogy a lábán szeretném hazavinni, de ha egy mód van rá nem akarok kockáztatni, hogy kertek alatt elsumnyogok. Köszi a válaszokat.

2019. ápr. 14. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le német rendszàmra
2019. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó ötlet, de egy olyan autónál ami nem ér többet 3000 eurónál, a papírozása műszaki nélkül itt kint több mint 1000 euró, nem éri meg. Azért köszi a választ
2019. ápr. 17. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
1000 euró??? honnan vetted ezt? szerintem max 300-ból megvan, de legyen 400
2019. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, 300 körül meglenne, csak elfelejtettem hozzáírni, hogy nem akarok évente 6-700 eurót kidobni a biztosításra, így jött össze az 1000 euro nállam, idő közben az eladására szántam rá magam.
2019. ápr. 25. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Fél évig voltam kint magyar autóval , el adtam vettem egy jóval jobbat 2000euroért német rendszámmal . Ez van itt drága a biztosítás , nekem most éves 270euro 6 év alatt lett bónusz első körben első éves volt 600euro . Igaz régió és város meg autó függő na meg jogsi és kor függő .

Itt Essenben egy 2006-os 2.0 benzines Skoda fabia kombi biztosítása nem vész kategoria , ha van persze bónusz .

2019. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!