Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek milyen ajándékot készítsek?

Párom idén nyáron tölti a 18-at, és nem tudom milyen ajándékot készítsek neki (nem venni szeretnék, mert így sokkal személyesebb).Valami nagy dolgot szeretnék, hiszen ez mégis csak egy különlegesebb szám. Amit tudni lehet róla, hogy egy aranyos autista fiú, aki nagyon szereti a Pokemon-t, a Star Wars-ot, a Naruto-t, a Word of Warcraftot, az állatokat (főként a farkasokat, corgikat), a metált, és sok rajzfilmet (South Park, Family Guy és hasonlók is), a gitárokat, a fantasy-t (ő is szokott írni), a könyveket, a Rhapsody of Fire-t, a Gloryhammer-t. Egyenlőre ennyi jutott eszembe, nem tudom ebből mi használható információ. Drága dolgokat nem nagyon tudok használni, mert bár igyekszem pénz gyűjteni addig, nem biztos, hogy ez sikerülni is fog...Szerintetek valamelyik (vagy akár több) dolog irányába milyen különlegesebb dolgot csinálhatnék neki?

(Tudom, google a barátom, de ott nem nagyon találtam érdekes dolgokat, és azt se tudom hogy keressek bármit...)

Viszonylag sok mindent meg tudok valósítani (művészeti iskolába járok), csak már annyi mindent csináltam neki, hogy tényleg nem nagyon van ötletem...

Előre is köszi a segítséget! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: házi, ajándék, fiú, Naruto, Gloryhammer, Pokémon, farkas, fantasy

ápr. 14. 20:43  Privát üzenet  

A válaszok

Esetleg keress egy képet a googlen amin pl. a Naruto főszereplője van és rajzold le vagy esetleg ha van ötleted hozzá készíts egy pár oldalból álló történetet amiben a kedvenc sorozatainak a szereplői jelennek meg

Vagy ha ilyet már csináltál akkor vidd el ramenezni mert ha jól tudom az a Naruto sorozat főszereplőjének a kedvenc étele(kb.minden naruto fan meg akarja kóstolni a rament😁)

Remélem tudtam egy kicsit segíteni😄😀

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 14. 20:57 Privát üzenet
Fess/rajzolj egy plakátot a Gloryhammer karakterekről. Én imádnám :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 14. 23:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket, egész jó ötletek. Ramenezni pedig a MondoConon szoktunk, de azért köszi. :3

# 3/5Időpont ápr. 15. 18:31 Privát üzenet

Nem "nagy cucc" (honnan nézzük, aki foglalkozik ilyesmivel, annak nagy cucc) egy általád festett párnahuzat, valamelyik kedvenc karakteréről egy egyedibb stílusban.

Vagy szintén az egyik kedvencéről egy nagy méretű papír szobrot, ilyent: [link]

Nálunk egy dino szobor aratott nagyot 12. karácsonyon. :)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 15. 18:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oh szuper, köszönöm szépen. x3

# 5/5Időpont ápr. 15. 19:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az egyik barátnőm most lesz 12 éves, szerintetek milyen ajándékot készítsek/vegyek neki?
Szerintetek milyen ajándékot készítsek neki?
Most lesz 1 éve, hogy az egyik lány a legjobb barátnőm. Szeretnék neki valami sajátkészitésű ajándékot csinálni. Ötletek?
Valami ötletetek? Mit készítsek az egyik nagyon jó haverom szülinapjára? Nem akarok ajándékot venni, az olyan "monoton" .
Milyen karácsonyi ajándékot készítsek rokonaimnak? 10/l Légyszi gyors választ, és sokat!
Tudtok nekem mondani ötleteket hogy annak a táboroztatónak akit negyon szerettem milyen ajándékot készítsek az utolsó napra?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!