Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ajándékot...

Szerintetek milyen ajándékot készítsek?

Figyelt kérdés

Párom idén nyáron tölti a 18-at, és nem tudom milyen ajándékot készítsek neki (nem venni szeretnék, mert így sokkal személyesebb).Valami nagy dolgot szeretnék, hiszen ez mégis csak egy különlegesebb szám. Amit tudni lehet róla, hogy egy aranyos autista fiú, aki nagyon szereti a Pokemon-t, a Star Wars-ot, a Naruto-t, a Word of Warcraftot, az állatokat (főként a farkasokat, corgikat), a metált, és sok rajzfilmet (South Park, Family Guy és hasonlók is), a gitárokat, a fantasy-t (ő is szokott írni), a könyveket, a Rhapsody of Fire-t, a Gloryhammer-t. Egyenlőre ennyi jutott eszembe, nem tudom ebből mi használható információ. Drága dolgokat nem nagyon tudok használni, mert bár igyekszem pénz gyűjteni addig, nem biztos, hogy ez sikerülni is fog...Szerintetek valamelyik (vagy akár több) dolog irányába milyen különlegesebb dolgot csinálhatnék neki?

(Tudom, google a barátom, de ott nem nagyon találtam érdekes dolgokat, és azt se tudom hogy keressek bármit...)

Viszonylag sok mindent meg tudok valósítani (művészeti iskolába járok), csak már annyi mindent csináltam neki, hogy tényleg nem nagyon van ötletem...

Előre is köszi a segítséget! :)



2019. ápr. 14. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Esetleg keress egy képet a googlen amin pl. a Naruto főszereplője van és rajzold le vagy esetleg ha van ötleted hozzá készíts egy pár oldalból álló történetet amiben a kedvenc sorozatainak a szereplői jelennek meg

Vagy ha ilyet már csináltál akkor vidd el ramenezni mert ha jól tudom az a Naruto sorozat főszereplőjének a kedvenc étele(kb.minden naruto fan meg akarja kóstolni a rament😁)


Remélem tudtam egy kicsit segíteni😄😀

2019. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fess/rajzolj egy plakátot a Gloryhammer karakterekről. Én imádnám :)
2019. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, egész jó ötletek. Ramenezni pedig a MondoConon szoktunk, de azért köszi. :3
2019. ápr. 15. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem "nagy cucc" (honnan nézzük, aki foglalkozik ilyesmivel, annak nagy cucc) egy általád festett párnahuzat, valamelyik kedvenc karakteréről egy egyedibb stílusban.


Vagy szintén az egyik kedvencéről egy nagy méretű papír szobrot, ilyent: [link]


Nálunk egy dino szobor aratott nagyot 12. karácsonyon. :)

2019. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh szuper, köszönöm szépen. x3
2019. ápr. 15. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!