Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Instarammon hogy tudom az automatikus frissítést kikapcsolni az appban? A play áruházba ki van kapcsolva. Másik telefonomon ki tudtam kapcsolni de ezen nem tálalom

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, frissítés

ápr. 19. 22:20  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Automatikus visszahelyezés a forgalomba?
Az automatikus, felhúzós mechanikus karórákat megéri megvenni? Mennyire kifizetődő hosszú távon?
Ha egy olcsó drónon van autómatikus visszatérés nem megy neki egy fának?
A messenger egy új emberre miért írja azt ki, hogy “Instagramról lett felvéve”? Hogyan vehetünk fel instagramról valakit messengerre? Vagy ez egy automatikus szinkronizálás lenne?
Napok óta nem tudom hívni szomszédomat. Automata szerint nincs előfizető! M Mindenki más hívhatja, ő szintén - még engen is! Vodafon és szervíz szerint az ő vezetékes automatikus...
Az NKE rendészettudományi karán automatikus elutasítás a szemüveg? Hallottam már azt is hogy igen, azt is hogy meg kell műttetni a szemem, de azt is hogy már nem hátrány. Ti mit tudtok?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!