Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lehet diktálni a Gázműve...

Mikor lehet diktálni a Gázműveknek?

Figyelt kérdés
Ma már Nemzeti Közművek pontosabban. És a "Mérőállás diktálás" menüpontjába mindent leír, kivéve ezt az időintervallumot. Régen 18-21 között lehetett, ma meg állítólag-ha jók az infóim- 21-24 között lehet diktálni. Igaz ez? Köszi!

2019. ápr. 19. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen megírják.

1.) A bediktáláshoz megállapodást kell kötni.

2.) Aztán, a számlán feltüntetett időszakban közölhető a mérőállás.

Lásd: [link]


A link: [link]

2019. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

OK. Számlán feltűntetett időszak? Csak a feltett kérdésre pont nem válaszoltál.

Nem azt kérdeztem hogyan, hanem konkrétan mikor. Köszi!

2019. ápr. 20. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a kérdésedre válaszoltam, csak nem értetted meg. Tulajdonképpen, a szolgáltató ismertetőjét nem érted, ezért nem találtál választ a honlapjukon.


Megtetted az első lépést? Kötöttél megállapodást a szolgáltatóval, hogy havonta diktálni fogsz? Ha igen, akkor a számládon közlik azt, hogy te milyen időszakban (értsd: melyik naptól, melyik napig) diktálhatsz. Elosztják a fogyasztókat, hogy naponta kb. egyenletes diktálásmennyiség legyen. Sem én, sem más, nem válaszolhatja meg neked, hogy az NKM Földgázszolgáltató számodra mely napokat jelöli ki, és közli a számlán. De, először, megállapodás kell, a diktálásra.

2019. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát már nem úgy van, mint annó. Mindenkinek egyedi időpontja van, amit csak a számlámból tudok meg. Ezt ha leírod elsőre, holt biztos, hogy megértem. Lepontozni nem akarlak, mert tulajdonképpen csak megírtad másodjára kissé körmönfontan. Ezért: köszi!
2019. ápr. 20. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mindenkinek egyedi időpontja, annyi nap messze nincs egy hónapban.

Elsőre is pontosan ott van minden, a képen pirossal aláhúztam, megsorszámoztam.

Ha az segít a megértésben, pontozd le nyugodtan. (Azt ugyan nem tudom, hogyan tudsz pontozni, én nem tudok pontozási lehetőségről. Nem is látok pontszámot az 54 046 597 válasz egyikénél sem.)

2019. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elsőre és pirossal ott van minden, megsorszámoztad: Mit? :D Konkrét dátumot kérdeztem. Ez az aláhúzott piros sorokban ott van? :D
2019. ápr. 21. 01:34
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem egyébként mit írsz, csak nem teljesen ezt szerettem volna tudni, azért köszi.

Igen, le lehet valakit pontozni amúgy.

2019. ápr. 21. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!