Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Tescoban melyik...

Szerintetek a Tescoban melyik nap vásárolnak a legkevesebben?

Figyelt kérdés
Nyilván hétvégén vannak a legtöbben
2019. ápr. 20. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn délelőtt?
2019. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem pünkösd vasárnap.
2019. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hihi, mókás. :D
2019. ápr. 20. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Aznap, amikor betelefonálsz a rendőrségre, hogy bombát rejtettél a zöldségek közé.
2019. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lakatosbobby válasza:

A hétvége kismiska az ünnepek előtti készülődéshez képest!


A legközelebbi ilyen alkalom szerintem április 23.-a!

1: csütörtökön már elkezdődött a készülődés a háborúra (egy napra bezár a bót)

2:A szombati fegyverszünetet kihasználandó "MÉG venni kell kaját mert KÉT NAPRA bezár a bót"


Aztán eljő a kedd és jön anyu, vagy az asszony: "nem pocsékolunk, nem azért vettük a sonkát, hogy a megmaradt 3 kilót kidobjuk...viszel belőle melóba ,ha állott a kenyér vágd le a héját körbe,abból is van még öt kiló, meg itt van még hozzá öt tojás"

Persze a legelső szemetesbe, vagy ha van kutya melóban akkor nála landol mert már a sonka gondolatától is rosszul vagy , ehhez képest a tigris vekni marhapárizsival maga a megváltás lenne, de már nincs idő tescózni így beszaladsz az első kisboltba kakaó+kalács kombóért.... :)

2019. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez jó! XD

Azért kérdeztem, mert tök ciki lenne ott dolgozni diplomával (jó, fiatal vagyok, 22 éves), de heti 1-2 napot bevállalnék. Nem, nem szégyen a munka, de nyilván megszólnak kisvárosban, hogy ez se vitte többre.

2019. ápr. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!