Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak olyan animék amiben...

Vannak olyan animék amiben van fiú-fiú szerelem is?

Figyelt kérdés

Szóval nem konkrétan a főszereplőkre gondolok, hanem a mellékszereplőkre


Ha valaki tud ilyet légyszives írjon!


2019. ápr. 21. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem egyszerűbb, ha úgy keresel rájuk, hogy yaoi animék.

Egyébként ha tudod, akkor bocs, nem vagyok anime szakértő, én inkább az SPN Slash-ben vagyok járatos. :)

2019. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, ha yaoi animékre keresel rá sokat találsz :) Viszont tudni kell, hogy ezek kicsit "durvábbak" tehát van bennük szex. Ilyenek pl:

Sekai ichi hatsukoi, Junjou Romantica (ez a kettő minimálisan összefügg, szóval ha az egyik tetszett akkor a másik is fog), Hitorijime My Hero, Love Stage (nekem ez annyira nem jött be de sokan szeretik), Hybrid Child, Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu

Ha olyat szeretnél ami nem ennyire hm, hát "akciódús" akkor a shounen ai (fiú-szerelem) animék között keresgélnék a helyedben, szerintem ezek a kérdésed alapján jobban tetszenének neked. Ilyen pl:

Yuri!! on ice (nagy kedvenc), No.6, Banana Fish, Free (ezt nem is sorolnám shounen ai kategóriába, de sok úszógatyás-kockahasú fiú van benne akik közel állnak egymáshoz, szóval van aki többet lát bele, mindenesetre jó anime, egy próbát megér)

Most így hirtelen ezek jutottak eszembe, esetleg a yaoiorden-en keresgélhetsz olyanokat amik szimpik, írják a kategóriákba hogy shounen ai vagy yaoi, szóval el tudod majd dönteni, hogy melyik tetszik jobban :)

2019. ápr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!