Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakori, már-már unalmas fiú...

Gyakori, már-már unalmas fiú nevek?

Figyelt kérdés

Nyilván egyik név sem álltalánosíítható unalmasnak, de a legegyszerűbb, leggyakoribb fiú neveket keresem, amiből itt-ott mindig előfordul néhány.


Pl. Dani


(Megjegyzés: ne vegye egy Dani se sértésnek, mert egyébként szép nevük van :) )


Előre is köszi! :)



2019. ápr. 21. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2019. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
István, János, József (ez a 3 nálam valamiért egykutya), Attila, Zoltán, Gábor, Péter, Zsolt, Tamás, Ferenc, András, Sándor.
2019. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Ui.: azért nem kerestem rá (illetve, de rá is kerestem, ez inkább csak plusz), mert inkább személyes véleményre voltam/vagyok kíváncsi, különösképpen mivel akik idén születtek, még valószínűleg nem rohangálnak az utcákon, általános és középiskolákban.


De mind a kettőtöknek köszi! :)

2019. ápr. 21. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sok Bencét meg Marcit ismerek. Talán a Barnabás az, amelyikből még sokat ismerek. Meg még a Richárdból is többet. Talán a Máté is gyakori, Talán Tomiból van még több, szerintem Dávidból is, Petiből is, talán még Gáborból is.
2019. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bence, Máté, Márk, Martin. Kb az összes, pár éve született ismerős kisfiúnak ez a neve...

Régiekkel közül Gábor, vagy huszat ismerek.

2019. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2019. ápr. 23. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Bence, Roland, Martin, Dávid, Bálint, Máté, Dániel, Tamás
2019. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!