Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Travis83 kérdése:

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy 24 óra múlva világvége?

Figyelt kérdés
Én berúgnék, mint állat! Úgysem kéne szembenéznem a másnapossággal.

2019. ápr. 22. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindegy mit csinálnék ha tényleg világvége lenne. Ha lenne valami sansz arra, hogy ha én nem is, de a családom megmaradjon, akkor azon lennék valószínűleg.
2019. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valami baromira illegálisat ;) Csak nem írom le, mit, mert úgyis törölnék a moderátorok :'D

Ja, meg elkölteném a pénzem valamire, ami szintén illegális, de még sosem próbáltam és állítólag jó... :D Akkor már úgyse kéne a pénz másra, el lehetne baxni ilyen hülyeségekre is XD

Elmondanám XY-nak, hogy baromira szerelmes vagyok belé még mindig és hogy szerintem ő (volt XDD) a legszebb nő a világegyetemben :))))

2019. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogy költenéd el a pénzed! Ugyanis abban a helyzetben már kinek kéne a zsé? Annak a lánynak pedig most is elmondhatod a vallomásod, vagy te komolyan egy világvégét vársz, hogy megtehesd?
2019. ápr. 22. 17:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg elkérném az illetőtől csak úgy simán, ha nagyon sok lenne neki belőle, úgyse tudna vele egymaga mit csinálni.


Mondtam én neki régen, hogy mit érzek, azt mondta, ő nem érez irántam ilyesmit. Amit én persze fel is fogtam, hogy legyünk csak barátok, azok is vagyunk, de valahogy még mindig ezt gondolom róla. Na de így most minek mondogatnék neki ilyeneket, mindkettőnknek csak kellemetlen lenne, nem is a helyzet, hanem "utána". De a világ utolsó napján már mindketten tudnánk, hogy nem lesz "utána".

2019. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ünnepelnék. Nagy àlmom hogy vilàgvége lesz, de az a baj úgyse lesz sose.
2019. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Írok egy levelet a világ urának, hogy sosem létezett 24-es szám az csak egy matematikai tévedés.
2019. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5: A világvége egyszer mindenki számára eljön. A te napod is eljő, te mázlista.


#6: Ha a 24-es szám nem létezne, leírni sem tudnád. Viszont van egy szám, amely tényleg nem létezik, s pont emiatt nem tudom leírni melyik az.

2019. ápr. 22. 21:15
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudom de én annak örülnék ha itt minden kipusztulna. Akkora egy fos ez az egész. Ez a fos bolygó se ér lófszt se.
2019. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És számodra mivel lenne jobb, ha az egész bolygó pusztulna el veled együtt, vagy csak te? Mit változtatna az a végzeteden? Csak próbálom keresni a logikát, de eddig egy nagy maszlagnak tűnik az egész.
2019. ápr. 22. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Kimennék az utcára, és futkároznék:)
2019. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!