Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olyan "dolgokat...

Tudtok mondani olyan "dolgokat" amiből 3 van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Két unokatestvéremmel közös tetoválást szeretnénk csináltatni,és szeretnénk valami egyedit,ezért olyan "dolgokat" keresünk,amiből 3 van,mint például a Pindúr Pandúrok.

Két fiú és egy lány,ezért ez az opció már veszett ügy,de olyan tömeg tetoválást sem szeretnénk,hogy három kis kör, és mindenkinek be van satírozva egy...

Köszönöm előre is,hülyeségekre nem vagyok kíváncsi:)



#tetoválás #közöstetkó
2019. ápr. 22. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs valami közös sztoritok, amiből kiemelhető egy szó, vagy szimbólum? Ami mindig egymásra emlékeztet? Bocsi, de nekem nagyon bizarr, hogy itt keresel ilyet. Majd ha megkérdezik, “és hogyhogy ilyen tetkót csináltattatok” vagy “ez mit jelent nektek” majd azt mondjátok, hogy valami random arctalan válaszoló mondta a gyakorin?
2019. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha végképp semmi ötlet, úgy tudom, hogy Pinteresten sok tetkó ötlet van, talán találtok “hármasat” is.
2019. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:DDDD igen,pont ezt mondjuk:D

Nem,csak szimplán itt vagyunk egymásbak,és kész.

Egyébként túl sok a közös emlék,és túl kevés a bőrfelület.

2019. ápr. 22. 22:45
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hallottam már 3 mellű nőről. Egy egy csöcs legyen rajtatok az biztos jó lesz.
2019. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Három kismalac? Szalmakunyhó-faház-tégla/kőház.

De ilyen mese alapon sok van.

3 levelű lóhere, 3 lábú szék, szentháromság, 3 királyok, 3 a magyar igazság, ludas matyi 3x adja vissza, 3 vakegér, vagy sok könyv áll 3 kötetből, vagy trilógiák, vagy 3 főszereplő, kettőt fizetsz 3-at kapsz... annyi ilyen ökörség van még, nincs kedvem leírni mindet. Elsőnek is üljetek le és nézzétek át azt, hogy mi az ami mindhármotoknak tetszik, viselnétek. Mit akartok vele kifejezni, mert ez is fontos. Lehetnek ezek anagrammák, vagy a nevetek kezdőbetűiből álló "jel", vagy tulajdonképpen lehet az akármi, ami NEKTEK jelenti azt, amit jelentenie kell.

2019. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem tervezzetek ti magatok valamilyen mintát, ami valami közös élményhez, belsős poénhoz vagy bármi ilyesmihez kapcsolódik. Elég, ha nagy vonalakban megvan, a legtöbb tetováló a pontos kidolgozásban már segít.
2019. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!