Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam túl ezen?

Hogyan tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. 2006-ban egy pszichiátriai gyerekosztályon megismerkedtem egy nálam 3 évvel idősebb lánnyal, akivel nagyon jó barátság alakult ki, a mai napig tart. Csakhogy elkövettem vele szemben egy dolgot ami nem tisztességes, bár nem abból a célból tettem hogy ártsak neki, de bolond voltam, 16 éves, és nem tudtam úgy gondolkodni mint most, ugyanis mostmár sokkal komolyabb vagyok, ezért nyomja a lelkem egy dolog. Az osztályon ahol feküdtünk, dolgozott egy szociálpedagógus, akihez a lány elkezdett erősen kötődni. Leveleket írt neki folyamatosan iwiwen, meglátogatta a kórházban is, a pedagógus fiával fel akarta venni a kapcsolatot, és nem szerettem volna ha ebből gondja lesz, ezért azt csináltam hogy az osztályvezető főorvos nevén csináltam egy skypeot, s mintha én lennék ő felvettem a lányt skypeon, és megírtam neki hogy megkérem hogy hagyja békén az alkalmazottamat. Majd a pedagógus testvére nevében, aki szintén ott dolgozott, csináltam egy skype fiókot, ott meg azt írtam neki hogy hagyja békén a testvéremet, mert feljelentjük zaklatásért.Ezt sajnos a lány nagyon nehezen viselte. Nem derült ki hogy én voltam, s azóta már a lány sem emlegeti hisz az a kórház megszűnt, már a dolgozók is máshova költöztek. Csak az a baj hogy most érettebb fejjel gondolkodtam el ezen, hogy milyen hülyeséget csináltam, s mindig szörnyű bűntudatot érzek, már megbántam viszont, őszinte szívvel, de elmondani nem szeretném, nem szeretném megbojgatni a három évvel ezelőtti dolgokat. Viszont a lány vallásos, keresztény, és ő megbocsájtaná. Szerintem az lenne a megoldás, ha az anyukájának mondanám el aki szintén nagyon kedves, ha nem megy szóban akkor majd leírnám neki úgy ahogy most nektek, erről mit gondoltok? Vagy hagyjam már az egészet? Kötekedők ne írjanak hisz 3 éves dologról van szó, teljesen más volt akkor a gondolkodásom, most már tudom mit lehet és mit nem és nem csinálok hülyeséget. Őszintén megbántam. Kérnék szépen ezzel kapcsolatban tanácsokat!
2010. júl. 5. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el az anyukájának és kérj tőle tanácsot.. ha úgy érzi, hogy ezzel csak felzaklatnátok a csajt akkor ne mond el neki, de ha viszont anyuja máshogy látja egy próbát meg ér.. hiszen már eltelt három év.. a csaj is biztosan tovább lépett még ha nem is teljesen..
2010. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd, csak megutáltatnád magad.
2010. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!