Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8. Kerulet, Karácsony Sándor...

Lilla6667 kérdése:

8. Kerulet, Karácsony Sándor utca. Kérdés mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
8. Kerulet Karácsony Sándor utca. Kérdés mennyire veszélyes pl ha 11kor érek haza munkából stb nagyon gáz? Csak mar sokféle véleményt olvastam és nem túl sok jót eddig. Csak árban es sok másban is nagyon jo ajánlatot kaptunk albérletre. Szerintetek keressünk tovabb?

2019. ápr. 26. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
17%-osan veszélyes
2019. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

8. kerületi lakos vagyok.

Felejtsd el.

2019. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak veszélyes, de lehangoló, lélekromboló környék. Ha speciel senki nem támad rád, akkor sem lesz jó a közérzeted ilyen környéken. Keress tovább szerintem.
2019. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lovag Márton válasza:
Érdekesen olvasom a lehangoló válaszokat, tavaly költöztem a Karácsony Sándor utca 4-be és teljesen normális emberek laknak erre felé.Az utcán időnként látni szegényebb embereket, de ők elvannak a maguk világában.10 percen belül besétálok a Blahára, a 4-es metró megálló 5 perc, a Teleki téri piac nagyon olcsó és nagy a választék.Sétatávolságra vagyok a belvárostól, rengeteg a térfigyelő kamera is.Sokat javult a környék az utóbbi években, cserélődnek folyamatosan a lakók is a házban fiatalokra.Szerintem nem veszélyesebb ez a környék mint a Pest más része.
2019. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár nem régóta vagyok ott, de megerősítem az utolsó hozzászólót. Amíg együtt tudsz élni ezzel hogy belvárosi utcai épületben laksz, addig más problémád szerintem nem lesz. Illetve, hogy lesz-e, azt nem lehet kizárni de ebből semmi más élményem nincs mint pest bármelyik másik részén. Pedig azok közül nem egy jól fel van árazva..
2019. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!