Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetem /főiskola mellett...

Egyetem /főiskola mellett hogy lehetne pénzt keresni?

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt a barátommal, és szeretnénk érettségi után összeköltözni (az még 1 év), de mindketten szeretnénk még tovább tanulni, lakás az van, csak énz nincs amiből tudnánk fizetni a rezsit, meg ilyeneket. De a szüleink pénzben nem támogatnának, tehát nekünk kéneelőállítani a pénzt. Szerintetek hogy tudnánk ezt megoldani?
2010. júl. 5. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Diákmunka?
2010. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
diákmunkánál lehet azt, hogy ha órám van nem megyek, ha nincs megyek, és én űllítom össze hogymikor dolgozom és mikor nem?
2010. júl. 5. 22:08
 3/4 anonim válasza:
Beugrós pultos? Felszolgáló? Ott elég rugalmasak tudnak lenni és egy segítő kéz mindig jól jön, sok barátnőm és jómagam is így kerestük meg a pénzünket :)
2010. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó, az végülis jó lenne, mondjuk van még idő, csak jó időben elkezdeni gondolkodni..:D köszi
2010. júl. 6. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!