Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem lassan megőrülök...

Úgy érzem lassan megőrülök otthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemen szakot váltok, így nem járok be, itthon vagyok. Ideiglenes egészségügyi probléma miatt dolgozni se tudok, mondjuk a szüleim nem is engedték volna, miszerint minek az, ilyen kevés időre.

Csinálgattam pár vizsgát, de már nagyon-nagyon unom az itthoni céltalan életem. Minden ismerősöm tanul/dolgozik, intézkednek, fontos emberek. Rám sehol nincs szükség úgy érzem. Alig keres valaki. Reggelente nincs kedvem felkelni már szinte. Egy óriási csődtömegnek érzem magam, alig eszem és sokat alszom.

A kis balesetem miatt a szüleim sokkal jobban kalitkába zárnak, szeretem őket de már úgy érzem néha, felraknák rám a kényszerzubbonyt és az szeretnék hogy sehova se menjek életem végéig hanem üljek a szobámban otthon és érezzem ott jól magam a falat bámulva....

Barátaim vannak, de messze laknak, és folyton én kezdeményezek amit szintén már ....ra unok.


Fogalmam sincs, mivel tudnám javítani a kedvemet. Kifelé azt mutatom hogy jól vagyok, de itthon folyton sírok és nem tud érdekleni semmi...


20l


2019. ápr. 27. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress valami munkát, amit tudnál csinálni erre a pár hónapra. Egyszerűt, mindegy mennyit fizet, ha otthon úgyis segítenek. Lesz költőpénzed suli mellett. Buli, színház, kiállítás... Egyik sem olcsó
2019. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt a jóidő, fagyibárba eladónak. Nem szakadsz meg, pénzt is keresel...
2019. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!