Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha elkezdenék...

Szerintetek ha elkezdenék othon készitett öntött plasztok csalikat gyártani lenne trá kereslet?

Figyelt kérdés
én igy Magyarországon nem láttam iylen céget és ezért gondoltam rá szerintetek van értelme?

2019. ápr. 27. 18:51
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat elirtam plasztik
2019. ápr. 27. 18:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom horgász felszerelésre gondolsz, mert ezt nem írtad. A plasztik csalikat fillérekért árulják a boltokban is. Ami drága, az a jobb rapalák, villantók. Ott is inkább a márkát veszed meg. Mennyiért árulnád? 50 Ft? Tedd hozzá az alapanyagot, a formákat és a legfontosabbat, a ráfordított időt. Amúgy vszinu úgyse tudnál olyat csinálni, ami működik. Engedd el bro.
2019. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mindentudó99 ***** válasza:
Kínában feléből megcsinálják ne vesződj vele. Én etetőanyagra állnék rá de már késő. 20 éve kellett volna. Már nagyon sokan csinálják.
2019. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!