Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni alapanyagokat...

Hol tudok venni alapanyagokat cosplayhez és kellékeihez?

Figyelt kérdés

Cosplay-t (Egy kedvelt karakterem "jelmezét" és annak kellékeit) szeretnék készíteni, viszont nem tudom, hogy hol érdemes keresnem a szükséges alapanyagokat.

Habszivacs illetve gömb hungarocell kéne. Az online szállítás nem igazán megfelelő, mert szorít az idő. Itt a videó, amiben megtalálhatóak az alapanyagok: [link]

Előre is köszi :D



2019. ápr. 28. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Általában barkácsbolt, kreatív boltok, méterárú bolt, használt ruha kereskedések(Ruha-cipő olcsón), parókák ha szükségesek, akkor az interneten, vagy a party boltokban.


Hungarocell gömb kifejezetten kreatív boltokban található, míg a habszivacs barkácsáruházakban (Obi,Jysk stb) található. Bár, ha arra a sima színes (foam) vékony lap habszivacsra gondolsz, az is inkább kreatív boltokban található, az akril festékekkel együtt.

Sajna a gyenge netem miatt nem tudtam végig nézni, az egész videót, de ha leírod, hogy mi kell, akkor megírom - ha tudom -, hogy hol találod meg azokat.

2019. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a vártnál is bőven több volt, köszönöm szépen! ^^
2019. ápr. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!