Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb fiu barátom a...

A legjobb fiu barátom a szerelmét választotta kettőnk közül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A volt legjobb fiu barátom a szerelmét választotta helyettem és borzasztóan hiányzik.Nem összevesztünk hanem szakított vele és utánna újra összejöttek (de ez már nem az első volt) és egyszer csak elköszönt hogy nem akarja a szerelmével kockáztatni a kapcsolatát. Mindent tudk róla szinte és a lány a szerelme szinte semmit és nagyon össze se illenek és ezt nem csak én mondom meg már háromszor szakítottak. Írni nme tudok neki seholmert mindenhol letiltott. Kérleksegítsetek. Nem akarom elveszíteni...mindent tud rólam...:(



2019. ápr. 29. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetettek barátok úgy, hogy van barátnője? Amúgy sose volt a barátod, ha ekkora barom. Minek rohangálsz utána. Én sose tenném. Engedd el.
2019. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit, törődj bele. Nem véletlenül tiltott le, nem akarja, hogy megkeresd, hagyd békén.


“Mindent tudk róla szinte és a lány a szerelme szinte semmit”

Na pontosan ezért lettél kirakva az életéből. Eddig hozzád futott mindennel, neked öntötte ki a lelkét, most viszont belátta, hogy ezt a szerelmének kellene, nem a havernőjének. Hagyd őket békén.

2019. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne engedd el, de most várj türelemmel. A rózsaszín köd el fog múlni, csak idő kérdése hogy újra összevesszenek, és akkor visszatérnek a dolgok a régi kerékvágásba. De most türelmesnek kell lenned, mert egyenlőre nem tehetsz semmmit, illetve ha bármit tennél csak rontanál vele a helyzeteden. Ne aggódj, ha tényleg jo barátod vissza fog jönni, és te még mindig a legjobb barátja leszel amikor ennek a csajnak már a nevére se fog emlékezni. De most türelem, adj neki időt és ne avatkozz bele. El fog jönni majd újra a te időd.
2019. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Most egyenlőre nem tudom hogy mi lesz de várok. Hátha...
2019. ápr. 30. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye. Te meg féltékeny vagy.
2019. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!