Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki, aki esetleg...

Van valaki, aki esetleg biztosra tudja h elte kémiára szeretne menni jövőre?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lehet h kicsit furcsa, de keresem azokat, akik jövőre kémia szakra mennének.Gondoltam időben elkezdek barátokat szerezni, mert nagyon nehezen ismerkedem.
2010. júl. 6. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A fősulit ne hasonlítsd a középsulihoz. Én középsuliban nagyon magamnak való voltam, különc, néha csesztettek is ezzel (nem bántottak persze), de lesz*rtam őket.

Fősulin viszont a fél évfolyam ismert, minden méteren köszönt valaki. Fősulin normális emberek vannak, nem hülyék. Biztos vagyok benne, hogy nálad sem lesz másképp:)

Légy nyitott, ott új arcok lesznek, tiszta lappal indulsz.

2010. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Tudom magamról, h nagyon-nagyon-nagyon bátortalan vagyok, ezért írtam ide, godnoltam ha találok valakit, akkor msnen elkezdhetném megismerni az illetőt, így ha felvesznek, már rögtön az első nap lesz akit ismerek valamennyire.
2010. júl. 6. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!