Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Undok, okoskodò kollèga, mit...

Undok, okoskodò kollèga, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Munkahelyemen van egy nyugdìja korabeli nő.Èn pròbaidős vagyok,mikor odakerültem mindent megtanultam kb egy hèt alatt.Mègis a hibàt keresi folyton bennem,semmi nem jò neki amit csinàlom,azt mondja rosszul csinàlom,de mivel jò nem nyùl hozzà a munkàmhoz.Elöször semmi problèma nem volt vele aztàn ìgy kèt hónap alatt kimutatta a foga fehèrjèt.A főnök kedvel de ez a nő,nem.Talàn mert idősebb nàlam jó harminc èvvel.De a màsik csajjal,aki buta màsok szerint is,vele jòban van.Mi lehet ennek az oka szerintetek?Èn màr keresek màs àllàst mert ilyen kollegàval nem akarok együttdolgozni,majd elintèzi,hogy a pròbaidő vègèn kirakjanak.Amùgy nem èrtem mièrt ilyen èn soha nem viselkedtem ìgy senkivel,süt belőle a rosszindulat.

2019. máj. 2. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos vannak ilyenek

en munkahelyemen is volt egy no legszivesebben mindennap pofánvertem volna

2019. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Èn is ìgy vagyok vele.Anyàm szerint azèrt ilyen mert fèlti a poziciòját.De tök hülyènek àllìt be engem a nő,ès ez baromira zavar.
2019. máj. 2. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg a főnököd meg van veled elégedve, addig nincs aggódnivalód. Hiába idősebb, ugyanolyan rangú kollégád. Nyugodtan szólj neki vissza, védd meg magad, mert kicsit sokat képzel magáról.
2019. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közeledj hozzá. Lehet azért ellenséges és ostoba mert nem ismer téged.


Lehet h néha igaza van csak te nem látod.


Beszélj a főnököddel!


Beszélj a nővel és kérdezd meg h mi baja veled!

2019. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!