Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha betörő járhatott...

Mit tegyek ha betörő járhatott nálunk?

Figyelt kérdés
Tegnap elutaztak a szüleim és egyedül maradtam itthon. Délután átmentem a haveromékhoz és kb 22:30 ig ott voltam. Mikor hazaértemeglepődve láttam hogy nyitva van a terasz ajtó,becsuktam és ráhúztam a függönyöket. Megetettem a macskákat és elmentem fürödni. Most hajnalban mindenféle nyikorgásra meg recsegésre emlékeztető zajra ébredtem. Mivel féltem lemenni meg nem is volt kedvem ezért inkább visszaaludtam. Most reggel mikor lementem az ajtó ki volt nyitva és a függönyök el voltak húzva. Valaki járhatott nálunk vagy csak én nyithattam ki? (szokott emlékezet kiesésem lenni)

2019. máj. 12. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag semmit, ha nincs rá bizonyítékod (nem vittek el semmit, nincs kár stb).

Szólj a szüleidnek, cseréljétek le az ajtót/ablakot (biztonsági záras ajtó), építsetek be riasztó rendszert, esetleg rakjatok fel kamerát. Hirtelen ennyi

2019. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy rossz az ajtó és kinyílik magától? Lehet hogy a csapkodás is az volt. Nézd meg hogy hiányzik e valami.
2019. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Befelé nyílik? Ékeld ki valamivel.
2019. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!