Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet erre a...

Szerintetek mi lehet erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

Este fél tizenegy, már csak én vagyok ébren. Nemrég hallottam egy furcsa hangot.. Olyan volt, mint amikor mi régebben egy nagyobb kővel, vagy téglával próbáltuk feltörni a diót, és emiatt a betonnak csaptuk egy kicsit. Ezt hallottam 4-5 alkalommal egymás után közvetlenül. Utána csend. Utána olyan volt, mintha valaki trappolt volna. Közel az ablakomhoz. (mellékesen ez az után történt kicsivel, hogy hallottam az első zajokat, elhúztam a függönyt, és kinéztem - ég a villanyom.) Aztán csend. Most valami enyhe kaparászás, aztán olyan hang, mintha a macska randalírozna a kartondobozban, de elég furcsán, és sokáig. Most megint csend.

Az utolsóra rá tudom fogni, hogy macska... De az első kettő? A macska-kartondoboz-kaparászás még jól összeillik, mert szokta kicsit kaparászni az ajtót, az ablakomat, meg ma egyszer nekiesett a kartondoboznak mert vemhes, és helyet keres... De a többi őszintén, mi lehetett? Macska nem ad ki olyan hangot. Gondolkoztam, hogy a szomszéd, de ott gyerekek vannak, és semmi más hangot nem hallok felőlük... Pedig ők ha ébren vannak, ordítanak egymással. Ráadásul közel volt.


Mégis mit kéne tennem? Ébresszem fel anyukámékat, hogy nézzük meg? Elég paranoiás vagyok, nem hiszem, hogy aludnék ma éjjel, ha nem nézzük meg. De megéri őket felkelteni? Mi van, ha tényleg van valaki (de akár még valami is lehet, én hiszek benne) a kertben?

Habár, mint említettem, elég paranoiás vagyok, ezeket biztos nem képzeltem be. Ébren vagyok, éber vagyok, épp dolgoztam, amikor ezeket hallani kezdtem.



2017. ápr. 14. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Már megint hazaengedték Pataky Attilát
2017. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Este a hangok sokkal felerősettebek, mint nappal.

Ez fizikai tény.


Azért aki este falat bont, vagy diót tör az orrod alá akkor ott ...

folytassam?

2017. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kis lány, nem?

Ma én is hallottam ilyen hangokat. Nem emeleten laksz? Mert lehet mindenki hallota, mert rossz anyagból épült a ház és mostmint a dominó fognak ledőlni.

2017. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Folytasd, mert nem értem pontosan, mire céloztál. Épp stresszben vagyok.
2017. ápr. 14. 23:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Kertes ház. És biztos vagyok benne, hogy a mi kertünk volt. be tudnám határolni a hangok helyzetét, főleg a trappolást, amin hallatszott, hogy közeledik, és halványan hangosodik.
2017. ápr. 14. 23:04
 6/6 anonim válasza:
Lehet,hogy betörő.
2017. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!